آخرین اخبــار ایران و جهان
موفقیت بزرگ دیگری برای ایران
رئيس مركز سلامت محيط و كار وزارت بهداشت منصوب شد
نظارت 360 کارشناس بهداشت محیط بر اماکن و مراکز توزیع غذا به زائرین اربعین / زائرین از آب آشامیدنی بسته بندی شده و بهداشتی استفاده کنند/ زائرین اربعین از دستفروشان، موادغذایی خریداری نکنند
تعمیم روایات طبی نیاز به کار تحقیقاتی و انجام پژوهش دارد/ از واژه طب اسلامی سوء استفاده می شود
کاهش ۲۵ درصدی غرق شدگی در استان مازندران/ سرعت عمل در عملیات‌های اورژانسی با موتورلانس
علاقه برزیل به تقویت همکاری های مشترک با ایران در زمینه تولید واکسن
همکاریهای بهداشتی و دارویی ایران و اکوادور گسترش می یابد
از ایران بعنوان پیشروترین کشور جهان در پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر تقدیر شد
هر نوع تحریک و تشویق افراد به مصرف دخانیات غیرقانونی است/ در برخی قهوه‌خانه‌های غیرمجاز، ترکیبات آمفتامین و شیشه در تنباکوی قلیان‌ها ریخته می‌شود/ متاسفانه كشش دختران به مصرف قليان افزایش یافته است/ ما دستبوس مجریان قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات هستيم
ارائه خدمات اورژانس به 56 حادثه ویژه در 24 ساعت گذشته در کشور/ 63 درصد از کل حوادث ویژه مربوط به حوادث ترافیکی و 37 درصد از این حوادث، مربوط به حوادث غیرترافیکی بوده است/ 8 حادثه مسمومیت با گاز co و انتقال 17 نفر به مراکز درمانی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
اخبــار ویژه
  • با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی؛
    تغییر حکم دکتر رشیدی نژاد از سرپرستی به ریاست

  • 4 انتصاب در دانشگاه علوم پزشکی کرمان

  • مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام در دانشگاه علوم پزشک کرمان به روایت تصویر

  • دانشگاه علوم پزشکی کرمان میزبان یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس شد

اخبار دانشــگاه

به مناسبت هفته سلامت روان، کارگاه سه روزه خودمراقبتی، ویژه بهورزان، کاردانان بهداشتی و مراقبین سلامت در تاریخ های 23، 24و25 مهر ماه در سالن آموزش شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند برگزار شد.

به مناسبت هفته ملی کودک، مهندس مومنی معاون اجرایی، عطاءالهی مسئول واحد سلامت خانواده و همکاران واحد سلامت خانواده مرکز بهداشت شهرستان کرمان، 27 مهر ماه از کودکان مصدوم و بیمار بستری در بیمارستان شهید باهنر عیادت کردند.

کلاس آموزشی اختلالات روانپزشکی در دو دبیرستان پسرانه دوره اول شهرستان زرند برگزار شد.

اولین جلسه دوره جامع( Rapid Research Education)روش تحقيق و پروپوزال نويسي،جمعه 28 مهر ماه در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد .

جشنواره کودک سالم، خانواده سالم پنج شنبه 27 مهر ماه در شهرستان بردسیر برگزار شد.

در آخرین روز از هفته جهانی غذا و با هدف آموزش همگانی مردم، غرفه آموزشی و معرفی نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای، اصالت کالا، نشان ایمنی و سلامت در خصوص نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای، کاهش مصرف قند، نمک و چربی‌ها در محل برگزاری نماز جمعه کرمان برپا شد.

به گفته رئیس مرکز بهداشت شهرستان کرمان، در راستای دستیابی به اهداف طرح تحول سلامت، گام های اصلی در 6 ماهه نخست آغاز این طرح در شهر کرمان برداشته است.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه از برخورد یک دستگاه خودروی پرايد با یک دستگاه پژو 405 در ساعت دوازده و شانزده دقيقه روز جمعه 28 مهر ماه در کیلومتر 20 محور کرمان جوپار خبر داد .

کارگاه مشاوره شیر دهی برای ماماهای مراکز در تاریخ 27 مهر ماه در مرکز مشاوره شیردهی ملایری برگزار گردید.

در ششمین روز از هفته جهانی غذا، نشست تبیین سیاست های سازمان غذا و دارو با حضور معاون غذا و دارو و رئیس اداره غذا دانشگاه و مسئولین فنی واحدهای تولیدی صنایع غذایی استان در تالار بیمارستان شفا برگزار شد.

به روایت تصویر
طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir