آخرین اخبار نهاد رهبری

به همت مرکز هم اندیشی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دوره اول طرح دانش افزایی اساتید و اعضاء هیأت علمی دانشگاه در روزهای پنجشنبه و جمعه (28 و 29 دی ماه) در محل ساختمان سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.

نشست هم اندیشی مسئولین شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان و مسئولین سازمان حج و زیارت استان کرمان، پیرامون اعزام دانشگاهیان استان به عتبات عالیات، یکشنبه 24 دی ماه در محل دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

جلسه هم اندیشی اساتید و اعضاء هیأت علمی دانشکده پرستاری با موضوع «پوشش در اسلام» روز شنبه 16 دی ماه در محل این دانشکده برگزار شد.

با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه انجام شد:
جلسه پرسش و پاسخ در حوزه علمیه صالحیه کرمان

جلسه پرسش و پاسخ پیرامون اصل ولایت فقیه و حکومت اسلامی سه شنبه شب در محل حوزه علمیه صالحیه کرمان برگزار شد.

ثبت نام طرح ضیافت اندیشه اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه ویژه زمستان آغاز شد.

به اطلاع دانشگاهیانی که در قرعه کشی هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به عنوان زائر اصلی یا ذخیره انتخاب شده اند می رساند، جهت نهایی کردن ثبت نام خود از روز شنبه ۹ لغایت ۱۳ دی ماه به سامانه جامع عتبات دانشگاهیان مراجعه نمایند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان پیرامون فتنه 88 در جمع مردم و مسئولین شهرستان راور سخنرانی کرد.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه در جمع اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه در مسجد پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله) پیرامون 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت به ایراد سخنرانی پرداخت.

قرعه کشی متقاضیان هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام و نتایج آن در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام شد.

جلسه هم اندیشی اساتید و اعضاء هیأت علمی دانشکده بهداشت، با موضوع «تاریخ و اندیشه سیاسی اسلام» چهارشنبه 6 دی ماه در محل این دانشکده برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir