آخرین اخبــار ایران و جهان
وزیر بهداشت درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین سید علی اکبر حسینی را تسلیت گفت
در تولید تجهيزات پزشكي مسير خوبي را طي مي کنیم
فعالیت بیش از 2400 تیم بهداشت محیط در سراسر کشور در ایام تابستان
به زودی بالگردهایی مجهز به سیستم دید در شب خریداری می شوند
حدود هزار تولیدکننده تجهیزات پزشکی در کشور داریم
گزارش تصویری بازديد وزیر بهداشت از بيست و يكمين نمايشگاه بين المللي تجهيزات پزشكي، دندانپزشكي، آزمايشگاهي و دارويي
وزير بهداشت از بيست و يكمين نمايشگاه بين المللي تجهيزات پزشكي، دندانپزشكي، آزمايشگاهي و دارويي بازديد كرد/ رونمایی از تجهیزات پزشکی تولید داخل
ارائه خدمات سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به 330 هزار تبعه افغان و پاکستان در سال 96
ارتقاء کیفیت آموزش دندانپزشکی از مهمترین اهداف حوزه آموزش
آمادگی بانک رفاه برای پرداخت ۲۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت برای تولیدکنندگان داخلی تجهیزات پزشکی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار روابط عمومی
در راستای برنامه های ستاد تحول سلامت دانشگاه برگزار شد:
هم اندیشی رئیس دانشگاه با اعضای هیات علمی بیمارستان افضلی پور

نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اعضای هیات علمی مرکز آموزشی درمانی افضلی پور 30 خرداد ماه در محل سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار شد.

نهمین ستاد تحول سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمان، 29 خرداد ماه و با حضور رییس و معاونان دانشگاه، مدیران شبکه های بهداشت و درمان و روسای بیمارستان های آموزشی برگزار شد.

دکتر حمیدرضا رشیدی نژاد در ابلاغی دکتر مجید فصیحی هرندی را به سمت مشاور رییس دانشگاه در امور تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی منصوب کرد.

دکتر حمید رضا رشیدی نژاد در ابلاغی دکتر رضا ملک پور افشار را به سمت معاون آموزشی دانشگاه منصوب کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با حضور در دانشکده بهداشت و بازدید از کلاس ها و آزمایشگاه های دانشکده، در جمع کارکنان و اعضای هیات علمی دانشکده بهداشت حضور یافت.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و فلوشیپ فوق تخصصی جراحی بسته کلیه و مجاری ادراری گفت: تنها دارو برای کلیه های سنگ ساز مصرف مداوم آب است که باعث می شود سنگ حتی ذرات ریز نیز دفع شود.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و فوق تخصص گوش گفت: یکی از عواملی که باعث کاهش شنوایی و وز وز گوش می شود، استفاده بسیار از هندزفری و هدفون است.

مدیر گروه مبارزه با بیماری های دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: عامل اصلی انتقال ویروس تب خون ریزی دهنده کریمه کنگو، کنه هایی هستند که آلوده به این ویروس هستند، کنه ها معمولا با خون خواری از دام آلوده مبتلا به این ویروس می شوند.

دومین جلسه شورای پیام رسان سلامت کرمان، شنبه 19 اردیبهشت ماه در محل معاونت اموراجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد .

دکتر"مرضیه میرتاج الدینی" عضو هیات علمی متعهد خدمت به دانشگاه علوم پزشکی کرمان (ضریب K ) موفق شده است روش آموزشی را ارائه دهد که دانشجویان پزشکی به راحتی بتوانند ریتم های قلبی را با استفاده از الگوریتم تفسیر کنند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir