آخرین اخبار بیمارستان افضلی پور

به مناسبت هفته پدافند غیر عامل ،تمرین پاسخ به تهدیدات زیستی در روز شنبه مورخ 12 آبان ماه با هدف ارزیابی آمادگی و ارتقاء آن در پاسخ به تهدیدات بیولوژیک با همکاری EOC ، معاونت درمان و معاونت بهداشتی در مرکز آموزشی درمانی افضلی پور برگزار گردید.

مراسم عزاداری به مناسبت دهه پایانی ماه صفر با حضور جمعی از پرسنل دانشگاه در سالن دانشجویی بیمارستان افضلی پور برگزار شد.

سمینار آموزشی طرح تکریم ارباب رجوع در بیمارستان افضلی پور برگزار شد

به مناسبت فرا رسیدن ماه صفر و نزدیک شدن به اربعین حسینی (ع)، دوره آموزشی سبک زندگی از منظر امام سجاد(ع) ویژه کارکنان بیمارستان افضلی پور برگزار شد.

در آستانه اربعین حسینی جمعی از کارکنان بیمارستان افضلی پور به همراه خانواده هایشان جهت شرکت در حماسه پیاده روی، به عتبات عالیات اعزام شدند.

نماینده وزارت بهداشت به همراه معاون درمان دانشگاه از بیمارستان افضلی پور بازدید کرد.

در آستانه ایام شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین اولین سالگرد خاکسپاری شهید گمنام، جمعی از همکاران بیمارستان افضلی پور با حضور بر مرقد مطهر شهید گمنام و شهید ادیبی با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مسئولان نیروی انتظامی شهرستان کرمان با حضور در بخش آنکولوژی کودکان بیمارستان افضلی پور از کودکان بستری در این بخش عیادت کردند.

به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد:
نمایشگاه عکس و پوستر در بیمارستان افضلی پور

به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عکس و پوستر مربوط به جبهه و جنگ و شهدای سال های دفاع مقدس در محوطه ورودی ساختمان بیمارستان افضلی پور برپا شد.

در راستای جلسات همفکری و تعامل مابین مسئولین مرکز آموزشی درمانی افضلی پور با مسئولین و کارکنان پرستاری این مرکز، نشستی در سالن اجتماعات پرستاری این بیمارستان برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir