آخرین اخبار بیمارستان باهنر

سمینار طب قانون، یکشنبه دوم مهر ماه در سالن ابن سینا بیمارستان باهنر برگزار شد.

نشست اندیشه ورزی امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه، 15 شهریور در سالن ابن سینا بیمارستان شهید باهنر برگزار شد.

به مناسبت روز داروساز، دکتر احمدی نژاد رییس بیمارستان باهنر به همراه دکتر کارنما مدیر بیمارستان از زحمات داروساز این مرکز با اهدا تندیس تقدیر و تشکر کردند.

به مناسبت چهارم شهریور ماه روز کارمند، رییس و مدیر بیمارستان شهید باهنر ضمن حضور در واحدهای اداری بیمارستان از پرسنل این مرکز با اهدا هدیه تقدیر و تشکر کردند.

به مناسبت روز پزشک، مدیر بیمارستان باهنر، امروز چهارشنبه یکم شهریورماه با حضور در کلیه بخش ها از کلیه پزشکان با اهدا تندیس قدردانی کرد .

به مناسبت روز ملی فیزیوتراپی، دکتر کارنما مدیر بیمارستان باهنر به همراه معاونین روز دوشنبه دوم مرداد ماه از پرسنل فیزیوتراپی این مرکز قدردانی کردند.

مراسم افتتاحیه رادیولوژی کلینیک بعثت 2 ، با حضور معاون و مدیر درمان رئیس بیمارستان باهنر و بخشی معاون برنامه ریزی دادگستری استان، روز پنجشنبه 11 خرداد ماه برگزار شد.

بمناسبت روز مدارک پزشکی، امروز شنبه 23 اردیبهشت ماه، مدیر بیمارستان شهید باهنر با حضور در واحد مدارک پزشکی این بیمارستان از زحمات این عزیزان با اهدا لوح قدرانی کرد.

بمناسبت میلاد امام زمان (عج) جشنی روز پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه در سالن ابن سینا بیمارستان باهنر برگزار شد.

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ابولفضل (ع) و روز جانباز روز چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه از جانبازان بیمارستان باهنر قدردانی شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir