آخرین اخبــار ایران و جهان
موفقیت بزرگ دیگری برای ایران
رئيس مركز سلامت محيط و كار وزارت بهداشت منصوب شد
نظارت 360 کارشناس بهداشت محیط بر اماکن و مراکز توزیع غذا به زائرین اربعین / زائرین از آب آشامیدنی بسته بندی شده و بهداشتی استفاده کنند/ زائرین اربعین از دستفروشان، موادغذایی خریداری نکنند
تعمیم روایات طبی نیاز به کار تحقیقاتی و انجام پژوهش دارد/ از واژه طب اسلامی سوء استفاده می شود
کاهش ۲۵ درصدی غرق شدگی در استان مازندران/ سرعت عمل در عملیات‌های اورژانسی با موتورلانس
علاقه برزیل به تقویت همکاری های مشترک با ایران در زمینه تولید واکسن
همکاریهای بهداشتی و دارویی ایران و اکوادور گسترش می یابد
از ایران بعنوان پیشروترین کشور جهان در پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر تقدیر شد
هر نوع تحریک و تشویق افراد به مصرف دخانیات غیرقانونی است/ در برخی قهوه‌خانه‌های غیرمجاز، ترکیبات آمفتامین و شیشه در تنباکوی قلیان‌ها ریخته می‌شود/ متاسفانه كشش دختران به مصرف قليان افزایش یافته است/ ما دستبوس مجریان قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات هستيم
ارائه خدمات اورژانس به 56 حادثه ویژه در 24 ساعت گذشته در کشور/ 63 درصد از کل حوادث ویژه مربوط به حوادث ترافیکی و 37 درصد از این حوادث، مربوط به حوادث غیرترافیکی بوده است/ 8 حادثه مسمومیت با گاز co و انتقال 17 نفر به مراکز درمانی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار پیوند اعضا

هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: با اهدای اعضای کودک 9 ساله، اولین اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در منطقه سیستان شهر زابل انجام شد.

هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: اعضای بدن دو مرد 36 ساله که بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده بودند، شامگاه پنجشنبه دوم شهریور ماه به بیماران نیازمند دریافت عضو اهدا شد.

هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: جوان 20 ساله از شهرستان زرند که در صحنه تصادف دچار مرگ مغزی شده بود، اعضای بدن وی به سه بیمار نیازمند دریافت عضو اهدا شد.

هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: اعضای یک جوان کرمانی که در اثر سانحه تصادف دچار مرگ مغزی شده بود به سه بیمار نیازمند دریافت عضو اهدا شد.

با اهدای اعضای فوتبالیست کرمانی؛
"وحید باغگلی" جاودانه شد

"وحیدباغگلی" بازیکن سابق تیم مس کرمان که در جریان دیدار دوستانه دچار حادثه و در نتیجه مرگ مغزی شد، امروز با اهدای اعضای خود به بیماران نیازمند دریافت عضو برای همیشه جاودانه شد.

خانواده کودک 5 ساله که به دلیل بیماریدچار مرگ مغزی شده بود، اعضای وی را به بیماران نیازمند دریافت عضو اهدا کردند.

با رضایت خانواده ای از شهرستان جیرفت:
اهدای اعضای کودک هفت ساله به بیماران نیازمند دریافت عضو

هماهنگ کننده پیوند عضو در دانشگاه علوم پزشکی کرمان از رضایت خانواده ای از شهرستان جیرفت برای اهدای اعضای کودک هفت ساله خود به بیماران نیازمند خبر داد.

هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: دو کلیه مرحوم"ابوالفضل امیری" جوان 21 ساله از شهرستان رفسنجان که دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند دریافت عضو اهدا شد.

خانواده خلیلی در اقدامی خداپسندانه کبد و دو کلیه مرحوم "حسین خلیلی" را که دچار مرگ مغزی شده بود به سه بیمار نیازمند دریافت عضو اهدا کردند

هماهنگ کننده پیوند عضو در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: خانواده مرحوم"رضا برزگر" در اقدامی خداپسندانه دو کلیه وی را به بیماران نیازمند اهدا کردند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir