آخرین اخبار معاونت تحقیقات

کارگاه spss پیشرفته با حضور کارکنان و هیأت علمی دانشگاه، 24 شهریور ماه در معاونت تحقيقات و فناوری دانشگاه برگزار شد.

با فرا رسيدن ماه محرم و ايام سوگواری اباعبدالله‌الحسين (ع)، مراسم زيارت عاشورا در دهه اول محرم‌الحرام از ساعت 7:30 صبح، با حضور همکاران معاونت و کلنيک بعثت در محل نمازخانه معاونت تحقيقات و فناوری برگزار می‌شود.

کارگاه اینترنت مقدماتی توسط مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و گرمسیری و با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری در محل واحد رايانه این معاونت برگزار شد.

کارگاه پيشترفته پاورپونيت، با حضور کارکنان دانشگاه در تاریخ 17 ارديبهشت ماه در محل واحد رايانه معاونت تحقيقات و فناوری دانشگاه برگزار شد.

کارگاه کشوری آموزشی نگارش علمی صريح و موفق با حمايت مؤسسه توسعه تحقيقات علوم پزشکی ايران (NIMAD) به ميزبانی معاونت تحقيقات و فناوری دانشگاه ازروز يک‌شنبه 12 شهریور ماه آغاز و تا 15 ادامه دارد.

سومین جلسه شورای پژوهش و آموزش عالی قرآنی استان با همکاری مرکز تحقیقات دین پژوهی و طب دانشگاه برگزار شد.

کارگاه روش تحقیق پیشرفته، با حضور دانشجویان و کارکنان دانشگاه دهم خردادماه در سالن کارگاه های معاونت تحقیقات و فناوری برگزار شد.

کارگاه روش تحقیق، با حضور دانشجويان و کارکنان دانشگاه، سوم خرداد ماه درسالن کارگاه‌های معاونت تحقيقات و فناوری برگزار شد.

به مناسب هفته سلامت، برنامه پياده‌روی و برنامه صبحانه سلامت در معاونت تحقیقات و فناوری برگزار شد.

کارگاه آگاهی از مغز برای اولين بار با همکاری مرکز تحقيقات علوم اعصاب و انجمن آموزشی ـ پژوهشی رسا کرمان و دانشگاه علوم پزشکی شيراز برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir