آخرین اخبار بيمارستان شهيد بهشتي

جلسه پرسش و پاسخ در بیمارستان شهید بهشتی با حضور رییس، مدیر و سایر مسئولان بخش ها برگزار و عمده مشکلات واحدها بررسی و راهکار هایی نیز ارائه شد.

اشک رئیس بازرسی استانداری و هیأت همراه از نزدیک از روند درمان بیماران بیمارستان شهید بهشتی بازدید و در جریان مشکلات این بیمارستان قرار گرفتند.

جلسه تحول سلامت با حضور اعضای کمیته سلامت در بیمارستان شهید بهشتی برگزار شد.

مراسم تکریم مدیر سابق بیمارستان شهید بهشتی و معارفه مدیر جدید این مرکز با حضور رئیس بیمارستان و کارکنان اداری و بالینی برگزار شد.

جلسه تحول سلامت بیمارستان شهید بهشتی با حضور اعضای کمیته سلامت برگزار شد.

جلسه تحول سلامت با حضور اعضای کمیته سلامت در بیمارستان شهید بهشتی برگزار شد.

به مناسبت پنجم ماه may روز جهانی بهداشت دست و همزمان با کمپین جهانی بهداشت دست، این روز جهانی در مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی گرامی داشته شد.

همزمان با روز مدارک پزشکی، کاوه نوحی مدیر و خسروی مترون بیمارستان شهید بهشتی با حضور در واحد مدارک پزشکی بیمارستان، با اهداء گل و لوح تقدیر این روز را به همکاران مدارک پزشکی تبریک گفتند.

طی مراسمی و با حضور رییس و معاونین دانشگاه و جمعی از اعضای هیات علمی و دستیاران گروه روانپزشکی از خدمات دکتر حسن ضیاءالدینی مدیر و استاد پیشکسوت این گروه تقدیر شد.

به مناسبت روز روانشناس و مشاوره، مسئولان بیمارستان شهید بهشتی با حضور در واحد روانشناسی با اهدای لوح تقدیر و گل از زحمات پرسنل این واحد قدردانی کردند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir