آخرین اخبــار ایران و جهان
تشکیل بیش از یک میلیون و 600 هزار پرونده الکترونیک سلامت در استان کرمانشاه/ در 4 سال گذشته، مردم بیش از 20 میلیون بار به مراکز بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه مراجعه کردند
انتظار خانواده شهدا از ما، چیزی جز ادامه راه آنها نیست/ تمام زندگی ما مدیون شهدا است
بیماریهای قلبی عروقی، اولین عامل مرگ و میر در جهان / سالانه 17 و نیم میلیون نفر در دنیا جان خود را به دلیل بیماریهای قلبی عروقی از دست می دهند
قاطبه همکاران جامعه پزشکی، منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند
تمام گروههای جامعه پزشكي در جنگ خوش درخشيدند
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در گردنه حیران اردبیل ٣١ مصدوم برجای گذاشت/انتقال مصدومان به بیمارستان های فاطمی و نمین در اردبیل
مدال و دیپلم افتخار آکادمی جهانی تاریخ داروسازی به نماینده ایران اهدا شد
مسوولان دانشگاهی نگاه راهبردی به جوانان داشته باشند
خواسته به حق مردم پیشوا را پاسخ می دهیم/ ایجاد یک بیمارستان محلی با ارایه خدمات ۲۴ ساعته در شهرستان پیشوا ضروری است
ارتقا دانش عمومی و خود مراقبتی مردم ، بسیاری از مرگ و میرها را کاهش می دهد /انجام بیش از 23 هزار ماموریت اورژانس در برنامه مدیریت درمان سکته های قلبی و مغزی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار معاونت فرهنگی دانشجویی

دکتر بارونی معاون دانشجویی فرهنگی صبح امروز یکشنبه 2مهر ماه به همراه مسئولین حوزه معاونت با حضور در سالن 9دی از غرفه های ایجاد شده دیدن کرد.

ثبت نام بیش از 610 نفر از دانشجویان جدید الوروددانشگاه در اولین روز مهر ماه و همزمان با ماه محرم و هفته دفاع مقدس با برنامه ریزی ستاد استقبال دانشگاه در سالن ورزشی 9دی آغاز شد.

چهارمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی با حضور دکتر بارونی معاون دانشجویی فرهنگی و تعدادی از اعضا ء این کمیته روز دوشنبه 27شهریور ماه برگزار شد.

پنجمین جلسه ستاد استقبال از دانشجویان جدید الورود دانشگاه با حضور تمامی اعضاء روز دوشنبه 20شهریور ماه در باغ تاریخی شاهزاده ماهان برگزار شد.

کاروان ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه، در سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران دانشجوی وزارت بهداشت موفق به کسب نایب قهرمانی مسابقات فوتسال و یک مدال نقره و برنز در رشته شنا شد.

اردوی فرهنگی زیارتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان دختر دانشگاه با برنامه ریزی اداره فوق برنامه 8الی 13شهریور ماه برگزار شد.

دومین کارگاه آموزشی مهارت حل تعارض بین زوجین، ویژه کارکنان حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی، دوشنبه13شهریور ماه در سالن کنفرانس ساختمان صبا برگزار شد.

همزمان با هفته دولت دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی کرمان در قالب یک گروه ۲۰۰ نفره خدمات پزشکی و دندانپزشکی به صورت رایگان به مردم منطقه محروم زهکلوت ارائه می دهند.

دکتر علی اکبر حق دوست رئیس دانشگاه، از فرآیند زیبا سازی ساختمان صبا و حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دیدن کرد.

اردوی فرهنگی تفریحی آبشار راین ویژه دانشجویان دختر رشته پزشکی ومنتخبین المپیاد ورزشی دختران با حضور قائم مقام معاونت دانشجویی فرهنگی، کارشناسان فرهنگی و تربیت بدنی دانشگاه روز شنبه 4شهریور ماه برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir