آخرین اخبــار ایران و جهان
پيام تبريك معاون پرستاري وزارت بهداشت به مناسبت سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي
شرایط انتقال از خارج به داخل تغییر نکرده است/ تسهیلات برای افرادی است که قبل از تیرماه 97 مشغول به تحصیل شده اند
سالانه 5 تا 8 هزار نفر به دلیل تصادفات مرگ مغزی می شوند
اقدامات انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمینه طرح تحول نظام سلامت، غرورآفرین است
سفرهای استانی، کیفیت ارائه خدمات به مردم را ارتقا می دهد
داوران بخش مستند جشنواره فیلم سلامت معرفی شدند
آغاز انتخاب رشته آزمون ارشد پزشکی از امروز/ حدود ۳۲ هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شده اند که این آمار تقریبا ۸ برابر ظرفیت است
اولویت تخصیص ارز برای تامین مواد اولیه تولیدکنندگان دارو
رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از مراکز بهداشتی شهرستان خوی بازدید کرد
ارتباط موثر بین مراقبین سلامت و پزشک مرکز در بهره برداری از سامانه سیب امری مهم است
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار معاونت غذا ودارو
معاونت غذا و دارو دانشگاه برگزار کرد:
جلسه آموزشی "غنی سازی در محصولات غذایی"

جلسه آموزشی "غنی سازی در محصولات غذایی" با حضور مسئولین فنی واحدهایی تولیدی مواد غذایی و کارشناسان معاونت و قطب هشتم کشور در محل آمفی تئاتر مجموعه پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

دوره آموزشی تشخیص سریع آلودگی های میکروبی ویژه مسئولین فنی کارخانجات تولیدی مواد غذایی و آشامیدنی، 15 مرداد ماه در سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

دوره آموزشی "عوامل موثر در کاهش خطرات ناشی از تاتو" " ویژه مدیران آموزشگاههای آرایش دائم آرایش استان کرمان در سالن اجتماعات سازمان فنی و حرفه ای شهر کرمان برگزار شد.

به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد:
نشست معاونین غذا و دارو قطب هشتم کشور در کرمان

دومین نشست معاونین غذا و دارو قطب هشتم کشور در سال جاری، به میزبانی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمان (سرقطب) 25تیرماه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

اداره تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو کرمان با همکاری دانشگاه و معاونت فرهنگی- اجتماعی شهرداری کرمان اقدام به اجرای پروژه آگاهی بخش نکات مهم غذایی و دارویی ویژه ماه مبارک رمضان در سطح شهر کرمان نموده است.

فراخوان ارسال عکس از سفره سحری و افطاری در ماه مبارک رمضان با همکاری اداره سلامت و تندرستی آموزش و پروش استان کرمان در حال برگزاری می باشد و شرکت عموم مردم نیز در این فراخوان آزاد می باشد.

اولین جلسه معاونین غذا و دارو منطقه هشتم کشور در سال جاری، هفتم خرداد ماه در محل اتاق کنفرانس معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه و در سطح شهر کرمان صورت پذیرفت:
اطلاع رسانی توصيه های دارويي و وعدهای غذایی سحری و افطار برای روزه داران

به همت اداره تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو کرمان و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی و همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان توصيه‌هاي دارويي و وعدهایی غذایی سحری و افطار ماه رمضان برای روزه داران در سطح شهر با نصب بنر برای عموم مردم اطلاع رسانی شد.

به همت معاونت غذا و داروی دانشگاه صورت پذیرفت:
آموزش سامانه اطلاعات درمان سوء مصرف مواد ایران (IDATIS)

آموزش سامانه اطلاعات درمان سوء مصرف مواد ایران (IDATIS) به همت اداره مخدر و داروهای تحت کنترل معاونت غذا و دارو و با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان26 اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر مرکز آموزش مداوم دانشگاه برگزار شد.

دوره آموزشی با محوریت شناسایی محصولات آرایشی و بهداشتی ایمن وسالم در سطح عرضه جهت فروشندگان سطح عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی 10 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات اتاق اصناف برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir