آخرین اخبــار ایران و جهان
بازدید قائم مقام وزیر بهداشت از روند خدمات رسانی به زائران پیاده امام رضا (ع)
تاکید قائم مقام وزیر بهداشت بر گسترش برنامه مراقبت در منزل در مراکز روانپزشکی
راه اندازی نخستین شبکه سازمان های مردم نهاد و خیریه های سرطان کشور
هزینه درمان مصدومان حادثه دیده در زلزله کاملا رایگان است/ هیچ گونه همه گیری درخصوص بیماری های واگیر در مناطق زلزله زده وجود ندارد/ استقرار هشتمین بیمارستان صحرایی از فردا
سیستم آزمایشگاهی مناطق زلزله غرب کشور بازسازی می شود/ استقرار آزمایشگاه سیار در مناطق زلزله زده
ارائه خدمات فوری در شرایط بحرانی، نیاز به مدیریت جهادی و ایثار دارد
تا هر زمان که لازم باشد در کنار مردم کرمانشاه خواهیم بود
امسال ۳۵۰ هزار زائر پیاده وارد مشهد می شوند
ضرورت هماهنگی همه ارگانها برای مقابله با اثرات مخرب تغییرات اقلیمی
خطر تغییرات اقلیمی جدی است
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار معاونت غذا ودارو

جلسه ويدئو كنفرانس مديران اداره نظارت بر دارو، اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی و اداره آزمایشگاه کنترل بر مواد غذایی قطب هشتم کشوری، بیست و سوم آبان ماه به ميزباني معاونت غذا و دارو کرمان در سالن کنفرانس دانشگاه برگزار شد.

آزمایشگاه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تنها با گذشت 5 ماه از شروع پروژه ساختمان جدید اکنون به مرحله آماده سازی برای بتن ریزی رسیده است.

اولین جلسه ستاد توزیع داروی استان با هدف بررسی آخرین وضعیت مطالبات دارویی شرکت های توزیع دارو، شش آبان ماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه تشکیل شد.

دوره آموزشی با عناوین کاهش اسیدهای چرب ترانس در روغن ها و کاهش ترانس با استفاده ازفرمولاسیون جدید ویژه کارشناسان اداره غذا و نمایندگان اداره در قطب هشتم کشور و مسئولین فنی کارخانجات اول آبان ماه در دانشگاه برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی غذا و به همت مهندس اسدی نماینده معاونت غذا و دارو دانشگاه اقداماتی در شهرستان شهربابک صورت گرفت.

در آخرین روز از هفته جهانی غذا و با هدف آموزش همگانی مردم، غرفه آموزشی و معرفی نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای، اصالت کالا، نشان ایمنی و سلامت در خصوص نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای، کاهش مصرف قند، نمک و چربی‌ها در محل برگزاری نماز جمعه کرمان برپا شد.

در ششمین روز از هفته جهانی غذا، نشست تبیین سیاست های سازمان غذا و دارو با حضور معاون غذا و دارو و رئیس اداره غذا دانشگاه و مسئولین فنی واحدهای تولیدی صنایع غذایی استان در تالار بیمارستان شفا برگزار شد.

به مناسبت روز جهانی غذا و با حضور همزمان کارشناسان اداره نظارت برمواد غذایی و آرایشی و بهداشتی دانشگاه، زنگ سلامت به صورت نمادین در مدارس استان کرمان نواخته شد.

به مناسبت روز جهانی غذا، کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذائی و بهداشتی، معاونت غذاودارو دانشگاه اقدام به تهیه وتوزیع پمفلت و بروشور در زمینه اصلاح الگوی مصرف با کاهش مصرف قند ،نمک و چربی در مسیرهای پر تردد شهر نمود.

به مناسبت "گرامیداشت روز جهانی غذا "همایش پیاده روی کارکنان معاونت غذا و دارو و همچنین کارمندان مجموعه پردیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، 26 مهر ماه برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir