آخرین اخبــار ایران و جهان
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار معاونت بهداشتی

کارگاه منطقه ای مراقبت از سالمندان به همت گروه سلامت خانواده و جمعیت معاونت بهداشتی دانشگاه در سالن آموزش سلامت این معاونت تشکیل شد.

مدیر گروه سلامت روان معاونت بهداشتی دانشگاه گفت: هر ساله 18 مهرماه به عنوان روز جهانی سلامت روان نامگذاری شده است و در سراسر دنیا برنامه هایی با محوریت شعار سال انجام می شود.

به مناسبت روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی برگزار شد:
کلاس آموزشی "کمک های اولیه" ویژه کارکنان معاونت بهداشتی

کلاس آموزشی کمک های اولیه به مناسبت روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی به همت واحد مدیریت کاهش خطر بلایا ویژه کارکنان معاونت بهداشتی دانشگاه برگزار شد.

کمیته هماهنگی برنامه های هفته سلامت زنان در معاونت بهداشتی دانشگاه تشکیل شد.

به مناسبت هفته ملی کودک، جمعی از مسئولین معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت شهرستان کرمان از شیرخوارگاه مادر شهر کرمان بازدید کردند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به شعار هفته ملی و روز جهانی کودک با عنوان" آینده را باید ساخت" گفت: برنامه های این هفته در سطح دانشگاه علوم پزشکی کرمان همزمان با آغاز این هفته از 14 شروع و تا 20 مهرماه ادامه دارد.

در راستای پوشش مراقبت بیماری سل و هپاتیت و با همکاری گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری ها و گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی، جلسه بیمار یابی فعال سل و هپاتیت در شاغلین مشاغلی که در معرض خطر ابتلا هستند، برگزار شد.

دکتر سید وحید احمدی طباطبایی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به مناسبت روزجهانی بهداشت محیط پیامی صادر کرد، متن پیام به شرح ذیل است:

همایش آموزشی "راه های مقابله با استرس در سالمندان" به همت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و همکاری مرکز بهداشت شهرستان کرمان، چهارم مهرماه در فرهنگسرای جان جهان شهر کرمان برگزار شد.

دکتر حمیدرضا رشیدی نژاد به مناسبت چهارم مهرماه مصادف با 26 سپتامبر روز جهانی بهداشت محیط پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل است.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir