آخرین اخبــار ایران و جهان
اظهارات رییس انجمن علمی ارتوپدی در خصوص تعرفه ها، خارج از اختیارات وی و غیرقانونی است/ مراجع قانونی و کارشناس تعرفه، در صورت لزوم از نظر کارشناسان استفاده خواهند کرد
اخذ هر گونه وجه مازاد بر تعرفه های مصوب دولت، مجازاتهای قانونی در پی دارد/ دانشگاه های علوم پزشکی کشور با جدیت بر حسن اجرای مصوبات نظارت خواهند کرد/ اشخاص حقیقی و حقوقی از هرگونه اظهار نظر و مداخله غیرمسئولانه در این زمینه خودداری و از قوانین و ضوابط و مقررات مربوطه تبعیت نمایند/ هموطنان هر گونه تخلف از تعرفه هاي قانوني را با شماره تلفن ١٩٠ اطلاع دهند
از هر هزار نفر در ایران، 27 نفر خون خود را اهدا می کنند/ 90 درصد از مردم گروه های خونی مثبت دارند/ کمتر از یک درصد از مردم، گروه خونی AB منفی دارند
پیام تسلیت سرپرست اورژانس کشور در پی این حادثه
یک گام به پیش/ از خدا می خواهیم تا در سایه دوستی، همدلی و کار و تلاش، ایران عزیز را در تمامی عرصه‌ها گامی به‌پیش بریم
پدافند غیرعامل در حوزه سلامت، استمرار خدمات بهداشتی و درمانی است
بخش شیمی‌درمانی مرکز طبی کودکان از چهارشنبه فعال می‌شود/هر شش کودک مبتلا به آبله مرغان در این مرکز به طور کامل بهبود یافته‌اند/ در حال حاضر هیچ مشکلی از نظر پذیرش بیمار جدید نداریم
وزیر بهداشت استانداردهای خدمات طب سوزنی را ابلاغ کرد
وزیر بهداشت جان باختن تعدادی از مردم پاکستان را به همتای پاکستانی خود تسلیت گفت
جذب دانشجوی طب سنتی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از مهر امسال
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار شهرســتان بافت

کمیته اجرا ئی انتخابات اعضای هیأت مدیره نظام پزشکی بافت چهارم خرداد ماه در دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان تشکیل شد.

نشست هم اندیشی مشاوره های هنگام ازدواج و آسیب های اجتماعی جوانان با حضور مسئولان مرکز بهداشت و اداره بهزیستی شهرستان بافت 18 اردیبهشت ماه در مرکز بهداشت برگزار شد.

به همت مرکز بهداشت شهرستان بافت برگزار شد:
همایش پیاده روی به مناسبت هفته جوان

بمناسبت هفته جوان و 18 اردیبهشت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، همایش پیاده روی از مسجد صاحب الزمان تا تپه قبور مطهر شهدا گمنام شهر بافت برگزار شد.

در آخرین روزهای هفته سلامت صورت پذیرفت:
فعالیت همکاران مرکز بهداشت بافت در پاکسازی و حفظ محیط زیست

در ادامه اقدامات هفته سلامت، همکاران مرکز بهداشت شهرستان بافت محیط اطراف بهشت زهرا و طبیعت حاشیه ضلع جنوبی مرکز بهداشت را پاکسازی کردند.

کارگاه دوروزه آموزشی تکمیلی سامانه سیب، ششم و هفتم اردیبهشت ماه ویژه بهورزان، مراقبین سلامت، پزشک، ماما و کارشناسان ستادی در تالار سلامت مرکز بهداشت شهرستان بافت برگزار شد.

دکتر مهرابیان مسئول پزشک خانواده استان به همراه صفا کارشناس گسترش و طبسی کارشناس آموزش معاونت بهداشتی در سومین روز از هفته سلامت از مرکز بهداشت شهرستان بافت بازدیدکردند.

استقبال از هفته سلامت همزمان با استقبال از کوهنورد همکار و طرح پاکسازی بستر کوه مهدشکاری و جشنواره غدای سالم و تجلیل همکاران و ایستگاه سلامت در نماز جمعه شهرستان بافت انجام شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و هیأت همراه در آخرین روزهای فروردین ماه سال جدید از پروژه های حوزه سلامت شهرستان بافت بازدید کرد.

مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی بافت گفت: 336 مورد ماموریت جاده ای و شهری در تعطیلات ایام نوروز سال جاری توسط اورژانس 115 انجام شد.

فرماندار شهرستان بافت به همراه معاونین سیاسی، اجتماعی و عمرانی فرمانداری، بخشداری و جمعی از مسئولین این شهرستان از کد مستقر و کمپ سلامت این شهر در هشتمین روز از ایام نوروزی بازدید بعمل آوردند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir