آخرین اخبــار ایران و جهان
تشکیل بیش از یک میلیون و 600 هزار پرونده الکترونیک سلامت در استان کرمانشاه/ در 4 سال گذشته، مردم بیش از 20 میلیون بار به مراکز بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه مراجعه کردند
انتظار خانواده شهدا از ما، چیزی جز ادامه راه آنها نیست/ تمام زندگی ما مدیون شهدا است
بیماریهای قلبی عروقی، اولین عامل مرگ و میر در جهان / سالانه 17 و نیم میلیون نفر در دنیا جان خود را به دلیل بیماریهای قلبی عروقی از دست می دهند
قاطبه همکاران جامعه پزشکی، منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند
تمام گروههای جامعه پزشكي در جنگ خوش درخشيدند
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در گردنه حیران اردبیل ٣١ مصدوم برجای گذاشت/انتقال مصدومان به بیمارستان های فاطمی و نمین در اردبیل
مدال و دیپلم افتخار آکادمی جهانی تاریخ داروسازی به نماینده ایران اهدا شد
مسوولان دانشگاهی نگاه راهبردی به جوانان داشته باشند
خواسته به حق مردم پیشوا را پاسخ می دهیم/ ایجاد یک بیمارستان محلی با ارایه خدمات ۲۴ ساعته در شهرستان پیشوا ضروری است
ارتقا دانش عمومی و خود مراقبتی مردم ، بسیاری از مرگ و میرها را کاهش می دهد /انجام بیش از 23 هزار ماموریت اورژانس در برنامه مدیریت درمان سکته های قلبی و مغزی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار شهرســتان بردسیر

تیم نظارت عالی مرکز بهداشت بردسیر با حضور مدیر شبکه و مرکز بهداشت بردسیر و تعدادی از کارشناسان ستادی، چهارشنبه 29 شهریور ماه از مرکز خدمات جامع سلامت لاله زار بازدید کرد.

کارگاه آموزشی کنترل دخانیات، سه شنبه 28 شهریور ماه در مرکز بهداشت بردسیر برگزار شد.

در آستانه ماه محرم و شروع مراسم مختلف مذهبی، به سیزده هیأت مذهبی شهرستان بردسیر تندیس سلامت نگر اهدا شد.

تیم نظارت عالی مرکز بهداشت بردسیر متشکل از کارشناسان ستادی این واحد چهارشنبه 22 شهریور ماه از مرکز جامع سلامت پیامبر اعظم این شهرستان بازدید و به بررسی وضعیت ارائه خدمات در این مرکز و واحدهای تابعه پرداختند.

در آستانه بازگشائی مدارس، نشست مشترک مسئولین مرکز بهداشت و آموزش و پرورش بردسیر با هدف بررسی مسائل بهداشتی مدارس این شهرستان 16 شهریور ماه برگزار شد.

تیم نظارت عالی مرکز بهداشت بردسیر به همراه مدیر شبکه و مرکز بهداشت سه شنبه 14 شهریور ماه از منطقه نگار این شهرستان بازدید کرد.

همزمان با هفته دولت پروژه های مختلف بهداشتی درمانی در سطح شهرستان بردسیر با حضور مسئولین برجسته استانی و شهرستانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

جلسه حمايت طلبي طرح پیشگام الگوي سلامت رواني و اجتماعي، شنبه چهارم شهریور در محل فرمانداری بردسیر برگزار شد.

به مناسبت روز پزشک مسئولین شهرستانی و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بردسیر، روز چهارشنبه اول شهریور ماه از پزشکان شاغل در واحدهای مختلف این شبکه تجلیل کردند.

نشست فصلی معاونت بهداشتی دانشگاه و رؤسای شبکه ها و مراکز بهداشت استان کرمان امروز دوشنبه 30 مرداد ماه در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان بردسیر در حال برگزاری است.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir