آخرین اخبــار ایران و جهان
موفقیت بزرگ دیگری برای ایران
رئيس مركز سلامت محيط و كار وزارت بهداشت منصوب شد
نظارت 360 کارشناس بهداشت محیط بر اماکن و مراکز توزیع غذا به زائرین اربعین / زائرین از آب آشامیدنی بسته بندی شده و بهداشتی استفاده کنند/ زائرین اربعین از دستفروشان، موادغذایی خریداری نکنند
تعمیم روایات طبی نیاز به کار تحقیقاتی و انجام پژوهش دارد/ از واژه طب اسلامی سوء استفاده می شود
کاهش ۲۵ درصدی غرق شدگی در استان مازندران/ سرعت عمل در عملیات‌های اورژانسی با موتورلانس
علاقه برزیل به تقویت همکاری های مشترک با ایران در زمینه تولید واکسن
همکاریهای بهداشتی و دارویی ایران و اکوادور گسترش می یابد
از ایران بعنوان پیشروترین کشور جهان در پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر تقدیر شد
هر نوع تحریک و تشویق افراد به مصرف دخانیات غیرقانونی است/ در برخی قهوه‌خانه‌های غیرمجاز، ترکیبات آمفتامین و شیشه در تنباکوی قلیان‌ها ریخته می‌شود/ متاسفانه كشش دختران به مصرف قليان افزایش یافته است/ ما دستبوس مجریان قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات هستيم
ارائه خدمات اورژانس به 56 حادثه ویژه در 24 ساعت گذشته در کشور/ 63 درصد از کل حوادث ویژه مربوط به حوادث ترافیکی و 37 درصد از این حوادث، مربوط به حوادث غیرترافیکی بوده است/ 8 حادثه مسمومیت با گاز co و انتقال 17 نفر به مراکز درمانی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار شهرســتان کرمان

به مناسبت هفته ملی کودک، مهندس مومنی معاون اجرایی، عطاءالهی مسئول واحد سلامت خانواده و همکاران واحد سلامت خانواده مرکز بهداشت شهرستان کرمان، 27 مهر ماه از کودکان مصدوم و بیمار بستری در بیمارستان شهید باهنر عیادت کردند.

به گفته رئیس مرکز بهداشت شهرستان کرمان، در راستای دستیابی به اهداف طرح تحول سلامت، گام های اصلی در 6 ماهه نخست آغاز این طرح در شهر کرمان برداشته است.

کارگاه مشاوره شیر دهی برای ماماهای مراکز در تاریخ 27 مهر ماه در مرکز مشاوره شیردهی ملایری برگزار گردید.

جلسه هم اندیشی برنامه های بهداشت محیط با حضور بازرسین بهداشت 27 مهر ماه در محل دفتر ریاست مرکز برگزار شد.

کمیته سلامت روان و کمیته راهبردی پیشگیری از آسیب های اجتماعی مناطق حاشیه شهر کرمان، پنجشنبه 20 مهر ماه در سالن کنفرانس مرکز بهداشت شهرستان کرمان برگزار شد.

به مناسبت روز جهانی تخم مرغ (17 مهرماه)، مراسمی 18 مهر ماه با حضور کارکنان ستادی مرکز بهداشت شهرستان کرمان برگزار شد.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان:
تصادفات بیشترین عامل مصدومیت‌ در کودکان و نوجوانان کرمانی است

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان، تصادفات را عامل اصلی مصدومیت‌ در کودکان و نوجوان دانست و اعلام کرد: در 6 ماهه اول سال جاری 3 هزار و 51 نفر مصدوم و بیمار در رده سنی کودک و نوجوان از اورژانس‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان خدمات اورژانس دریافت نموده اند.

مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان کرمان گفت : در مدت شش ماهه اول سال جاری بالغ بر 2400 نفر از متصدیان و کارکنان مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان کرمان در دوره های آموزشی شرکت و آموزش های لازم بهداشتی را دریافت نمودند.

در پنجمین روز از هفته سالمند، ایستگاه سنجش سلامت سالمندان در حاشیه مراسم نماز جمعه توسط تیم سلامت مرکز بهداشت شهرستان کرمان برپا شد.

کارشناس برنامه سالمندان مرکز بهداشت شهرستان کرمان گفت: اغلب سالخوردگان تنهایی و جدایی از اجتماع را تجربه می کنند که دلایل آن ضعف جسمانی، بازنشستگی، مرگ همسر و یا دوستان و ناتوانی است.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir