آخرین اخبــار ایران و جهان
تشکیل بیش از یک میلیون و 600 هزار پرونده الکترونیک سلامت در استان کرمانشاه/ در 4 سال گذشته، مردم بیش از 20 میلیون بار به مراکز بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه مراجعه کردند
انتظار خانواده شهدا از ما، چیزی جز ادامه راه آنها نیست/ تمام زندگی ما مدیون شهدا است
بیماریهای قلبی عروقی، اولین عامل مرگ و میر در جهان / سالانه 17 و نیم میلیون نفر در دنیا جان خود را به دلیل بیماریهای قلبی عروقی از دست می دهند
قاطبه همکاران جامعه پزشکی، منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند
تمام گروههای جامعه پزشكي در جنگ خوش درخشيدند
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در گردنه حیران اردبیل ٣١ مصدوم برجای گذاشت/انتقال مصدومان به بیمارستان های فاطمی و نمین در اردبیل
مدال و دیپلم افتخار آکادمی جهانی تاریخ داروسازی به نماینده ایران اهدا شد
مسوولان دانشگاهی نگاه راهبردی به جوانان داشته باشند
خواسته به حق مردم پیشوا را پاسخ می دهیم/ ایجاد یک بیمارستان محلی با ارایه خدمات ۲۴ ساعته در شهرستان پیشوا ضروری است
ارتقا دانش عمومی و خود مراقبتی مردم ، بسیاری از مرگ و میرها را کاهش می دهد /انجام بیش از 23 هزار ماموریت اورژانس در برنامه مدیریت درمان سکته های قلبی و مغزی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار شهرســتان راور

به مناسبت عید سعید غدیر خم، طی مراسمی دکتر یوسف نژاد رییس مرکز بهداشت ضمن تبریک این عیدسعید، با اهدا گلدان گل، سادات را مورد تکریم قرار داد.

کارگاه تغذیه باشیر مادر با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه 14 شهریور ماه در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) شهرستان راور برگزار شد.

کمیته کاهش مرگ کودکان به علت حوادث ترافیکی دوشنبه 13شهریورماه با حضور اعضا کمیته شهرستان و نمایندگان ادارات پلیس راه، راهداری، شهرداری و آتش نشانی برگزار شد.

شبکه بهداشت و درمان شهرستان راور با انجام اقدامات ذیل هفته دولت را گرامی داشت.

به مناسبت روز بهورز، مراسم تجلیل از بهورزان شهرستان راور در محل تالار ماه منیر این شهر برگزار شد.

فراخوان تیم DMAT(تیم واکنش سریع)شبکه بهداشت ودرمان شهرستان راور، به منظور هماهنگی بیشتر این تیم جهت شرکت در تمرین شهریور ماه شهرستان زرند برگزار شد.

به مناسبت روز کارمند، دکتر جهانبخش مدیر شبکه به اتفاق دکتر یوسف نژاد رییس مرکز بهداشت با حضور در واحدهای مختلف مرکز بهداشت و بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) ضمن تبریک روز کارمند به پرسنل از زحمات آنها تقدیر بعمل آوردند.

به مناسبت روز پزشک، دکتر جهانبخش مدیر شبکه بهداشت و درمان به اتفاق مدیر و مسئولین بخش ها ضمن تبریک این روز به پزشکان بیمارستان از زحمات آنها با اهدا شاخه گل تقدیر بعمل آوردند.

شورای سلامت و امنیت غذایی به ریاست مهندس ابراهیمی معاون فرماندار و دبیری دکتر جهانبخش مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان راور و با حضور کلیه اعضا امروز 23مردادماه در محل سالن اموزش مرکز بهداشت برگزار شد.

کارگاه های آموزشی تالاسمی و هیپوتیروییدی 18و 19 مردادماه در محل سالن آموزش مرکز بهداشت شهرستان راور برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir