آخرین اخبــار ایران و جهان
تشکیل بیش از یک میلیون و 600 هزار پرونده الکترونیک سلامت در استان کرمانشاه/ در 4 سال گذشته، مردم بیش از 20 میلیون بار به مراکز بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه مراجعه کردند
انتظار خانواده شهدا از ما، چیزی جز ادامه راه آنها نیست/ تمام زندگی ما مدیون شهدا است
بیماریهای قلبی عروقی، اولین عامل مرگ و میر در جهان / سالانه 17 و نیم میلیون نفر در دنیا جان خود را به دلیل بیماریهای قلبی عروقی از دست می دهند
قاطبه همکاران جامعه پزشکی، منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند
تمام گروههای جامعه پزشكي در جنگ خوش درخشيدند
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در گردنه حیران اردبیل ٣١ مصدوم برجای گذاشت/انتقال مصدومان به بیمارستان های فاطمی و نمین در اردبیل
مدال و دیپلم افتخار آکادمی جهانی تاریخ داروسازی به نماینده ایران اهدا شد
مسوولان دانشگاهی نگاه راهبردی به جوانان داشته باشند
خواسته به حق مردم پیشوا را پاسخ می دهیم/ ایجاد یک بیمارستان محلی با ارایه خدمات ۲۴ ساعته در شهرستان پیشوا ضروری است
ارتقا دانش عمومی و خود مراقبتی مردم ، بسیاری از مرگ و میرها را کاهش می دهد /انجام بیش از 23 هزار ماموریت اورژانس در برنامه مدیریت درمان سکته های قلبی و مغزی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار شهرســتان زرند

شورای قشر بسیج ادارات شهرستان زرند با حضور فرماندار و سایر مسئولین ادارات به میزبانی شبکه بهداشت و درمان و با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان زرند با حضور فرماندار و اعضاء در تاریخ 26 شهریور ماه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

جلسه مدیران و کارشناسان ادارات عضو کمیته راهبری جامعه ایمن شهرستان زرند با حضور فرماندار و مدیران عضو، یکشنبه 26 شهریور ماه در سالن آموزش شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

جلسه رفع مشکلات بیمارستان سینا شهرستان زرند با حضور مدیر شبکه بهداشت و مسئولین واحدها در این بیمارستان برگزار شد.

کارگاه بیماری های منتقله از آب و غذا به همت واحد پیشگیری از بیماری های مرکز بهداشت زرند 21 شهریور ماه در سالن آموزش سلامت برگزار شد.

در آستانه ماه محرم و توزیع نذورات و مراسم عزاداری در مساجد، تكایا و هیأت‌ها، توصیه های بهداشتی به مسئولین هیئت ها و پیر غلامان امام حسین (ع) در تکیه فاطمیه اکبرآباد شهرستان زرند ارائه شد.

بمناسبت فرارسیدن ماه محرم و فصل برداشت پسته، جلسه ای ویژه دهیاران و اعضا شوراها اسلامی روستایی شهرستان زرند در محل سالن آموزش مرکز بهداشت برگزار شد.

مراسم جشن ولایت و بهورز و روز کارمند با حضور امام جمعه شهر زرند، فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستانی و پرسنل بهداشت مرکز بهداشت در تالار بزرگ شهر زرند برگزار شد.

جلسه بصیرت و روشنگری به همت پایگاه مقاومت الغدیر برادران و پایگاه نعیمه خواهران شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند برگزار شد.

فرماندار و نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه شنبه 14 شهریور ماه از واحدهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند بازدید کردند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir