آخرین اخبــار ایران و جهان
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آیا از عملکرد شرکت بیمه ای ایران در خصوص بیمه تکمیل درمان رضایت دارید؟اخبــار ویژه
  • بازدید اعضای هیات علمی بالینی دانشگاه از پروژه های در حال ساخت بیمارستان افضلی پور

  • سالن امتحانات دانشکده پزشکی افتتاح شد

  • با اهدای لوحی از طرف وزیر بهداشت
    دکتر امامی میبدی استاد پیشکسوت علم و اخلاق تجلیل شد

اخبار دانشــگاه

همزمان با هفته دفاع مقدس از مهدی خادمیه، جانباز سر افراز دانشکده بهداشت روز یکشنبه چهارم مهر ماه با اهدا گل و لوح، تقدیر و تشکر شد.

هم‌زمان با هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی جدید از جانبازان و ایثارگران دانشکده دندانپزشکی با اهدای لوح تقدیر و گل تقدیر شد.

با حضور مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت صورت پذیرفت:
آغاز به کار نمایشگاه سه قاب از روزهای خاک گرفته

نمایشگاه سه قاب از روزهای خاک گرفته با حضور مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت و مسئولين دانشگاه و ناحیه بسیج دانشجویی کار خود را آغاز کرد.

صبح امروز طی مراسمی که با پیاده روی جمعی از کارکنان مرکز بهداشت بردسیر به همراه تعدادی از سالمندان این شهر آغاز شد مراسم روز جهانی سالمند در محل پارک شهر بردسیر برگزار شد.

با هدف انجام اقدامات پیشگیرانه در مواجهه با بحران های طبیعی و غیر طبیعی "همکاری متقابل در زمان بروز بحران و استفاده از امکانات و پتانسیل های موجود" تفاهم نامه ی همکاری بین بیمارستان ولی عصر(عج) شهربابک و بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان امضاء شد.

در یک اقدام خداپسندانه توسط خانواده شهید شاهی صورت پذیرفت:
اختصاص هزینه مراسم ترحیم به بیمارستان ولی عصر(عج) شهربابک

خانواده شهید شاهی در اقدامی خداپسندانه هزینه مراسم ترحیم ابویشان را به بیمارستان ولی عصر (عج) شهربابک اهدا کردند.

مسئولین معاونت بهداشتی دانشگاه و مرکز بهداشت شهرستان کرمان به مناسبت هفته ملی سلامت سالمندان، یکشنبه 4 مهرماه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار کردند.

چهارم مهر ماه مصادف با روز جهانی بهداشت محیطT مراسم گرامیداشت این روز در محل ستاد شبکه بهداشت و درمان ارزوئیه برگزار شد.

اولین نشست هماهنگی بین بخشی آموزش های ازدواج و خانواده در معاونت بهداشتی دانشگاه با حضور مسئولین دانشگاه، دادگستری، اداره کل ثبت اسناد استان، صدا و سیما، جهاد دانشگاهی، اداره کل آموزش و پرورش استان، اداره کل ورزش و جوانان، ثبت احوال، بهزیستی استان و رئیس جامعه دفاتر ازدواج و طلاق برگزار شد.

کارشناس سالمندان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: پیاده روی می تواند به بهتر شدن خواب سالمندان کمک کند.

به روایت تصویر
طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir