آخرین اخبــار ایران و جهان
بازدید قائم مقام وزیر بهداشت از روند خدمات رسانی به زائران پیاده امام رضا (ع)
تاکید قائم مقام وزیر بهداشت بر گسترش برنامه مراقبت در منزل در مراکز روانپزشکی
راه اندازی نخستین شبکه سازمان های مردم نهاد و خیریه های سرطان کشور
هزینه درمان مصدومان حادثه دیده در زلزله کاملا رایگان است/ هیچ گونه همه گیری درخصوص بیماری های واگیر در مناطق زلزله زده وجود ندارد/ استقرار هشتمین بیمارستان صحرایی از فردا
سیستم آزمایشگاهی مناطق زلزله غرب کشور بازسازی می شود/ استقرار آزمایشگاه سیار در مناطق زلزله زده
ارائه خدمات فوری در شرایط بحرانی، نیاز به مدیریت جهادی و ایثار دارد
تا هر زمان که لازم باشد در کنار مردم کرمانشاه خواهیم بود
امسال ۳۵۰ هزار زائر پیاده وارد مشهد می شوند
ضرورت هماهنگی همه ارگانها برای مقابله با اثرات مخرب تغییرات اقلیمی
خطر تغییرات اقلیمی جدی است
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
اخبــار ویژه
  • رحلت پیامبر اکرم (ص)و شهادت امام حسن مجتبی (ع)و امام رضا (ع)تسلیت باد

  • ابراز همدردی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با مردم زلزله زده غرب کشور/ آمادگی این دانشگاه برای کمک به مردم زلزله زده

اخبار دانشــگاه

کارگاه بررسی و تحلیل مقاله "ایسلند چطور جوانانش را از الکل و مواد مخدر نجات داد" توسط دکتر فاطمه کوهپایه زاده، روانشناس و کارشناس مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت، شنبه 27 آبان ماه در معاونت اجتماعی دانشگاه برگزار شد.

به مناسبت ایام سوگواری آخر ماه صفر در هفته گذشته مراسم روضه خوانی و زیارت عاشورا در محل ستاد مرکز بهداشت بردسیر با مشارکت کارکنان این واحد برگزار شد.

تیم نظارت ویژه مرکز بهداشت بردسیر از مرکز خدمات جامع سلامت این شهر و سه پایگاه تحت پوشش ان در هفته گذشته بازدید و به بررسی عملکرد آن پرداختند.

به مناسبت 24 آبان ماه روز ملی کتاب و هفته کتاب خوانی از پرسنل کتابخانه بیمارستان افضلی پور قدردانی شد.

به مناسبت هفته ملی دیابت، همایش پیاده روی بیست و پنجم آبان ماه از محل مرکز بهداشت شهرستان کرمان تا بوستان مادر برگزار شد.

10کارگاه برنامه عملیاتی برای کلیه پرسنل مراکز و پایگاه ها ی خدمات جامع شهری روستایی و تیم سلامت (پزشکان، مراقبین سلامت، ماما) توسط واحد آموزش و ارتقای سلامت مرکز بهداشت شهرستان کرمان در آبان ماه96 برگزار شد.

رئیس گروه حمایت های مستقیم و اقدامات جبرانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سفر به کرمان و حضور در شهداد بر افزایش تعداد روستا مهد در شهرستان کرمان قول مساعد داد.

نمایشگاه عکس تغییرات اقلیمی که در حاشیه برگزاری همایش بین المللی تغییرات اقلیمی و نظام سلامت برپا شده بود امروز عصر به کار خود پایان داد و در مراسم اختتامیه این همایش برترین های نمایشگاه عکس نیز معرفی شدند.

همایش بین المللی تغییرات اقلیمی و نظام سلامت که از 24 آبان ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و در محل تالار برق آغاز شده بود امروز عصر با قرائت بیانیه به کار خود پایان داد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان:
نگاه به تغییرات اقلیمی باید جامعه‌نگر باشد

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه بخش سلامت عضوی از ارگان هایی است که در زمینه کاهش اثرات تغییرات اقلیمی فعالیت می کنند، گفت: تغییرات اقلیمی مساله اجتماعی است که باید به آن نگاه جامعه‌نگر داشت.

به روایت تصویر
طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir