تازه ترین خبــرها
کوهپیمایی دانشجویان دختر دانشگاه
بازدید رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه از پایگاه های در حال ساخت اورژانس ۱۱۵ زرند
نشست رئیس دانشگاه با دبیران تشکل ها، کانون ها و انجمن های علمی دانشجویی
برنامه ورزش صبحگاهی در محل کانون سلامت محله پارک شهید مطهری کرمان
انجام اولین زایمان طبیعی بدون درد سال جاری در بیمارستان افضلی پور
برگزاری کارگاه آموزشی سلامت روان و رسانه در مرکز بهداشت شهرستان راور
عملکرد شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان کرمان / اربعین 97
درخشش دانشگاه علوم پزشکی کرمان در مسابقات والیبال ادارات استان کرمان
سری هشتم نشریه ی آوای نهاد در مهرماه 1397 به چاپ رسید
برگزاری کلاس احیا نوزاد در بیمارستان خاتم الانبیاء
نهمین جلسه کارگروه سلامت بانوان استان برگزار شد
آشنایی کارشناسان روابط عمومی با تکنیک های خبر نویسی
مراسم بزرگداشت و تجلیل از مادران شهید برگزار شد
امام حسین (ع) : هر که خدا را ، آن‌گونه که سزاوار اوست ، بندگی کند ، خداوند بیش از آرزوها و کفایتش به او عطا کند.
اماکن تاریخی و طبیعت اطراف کرمان
اولین یادواره شهید حمید ادیبی برگزار شد+تصاویر
شهید حمید ادیبی از گمنامی تا....+تصویر شهید
ما بر تمامی احوال واخبار شما اگاه وآشنائیم وچیزی از شما نزد ما پنهان نیست.حضرت ولی عصر (عج)
طبیعت زیبای کرمان
متن کامل خبــر
کد خبر: 7252 | تاریخ وقوع: 1394/04/30 | تاریخ انتشار: 1394/04/30 | 9:12 AM | بازدید: 5231    


گفتگوی روابط عمومی با مسئولین دانشگاه
گفتگوی روابط عمومی با مسئولین دانشگاه
 
نظرات کاربــران:

 
کارمند علم پزشکی | 1396/05/12
0
10
سلام.ضمن عرض خسته نباشید به همکاران وهمچنین خداقوت به اقای دکتر حقدوست. بنده بعنوان یک کارمند از مشکلات خبر دارم چراکه خیلی از انها گریبان گیر خودم نیز هست. فقط برخودم واجب دانستم که خطاب به همکاران عرض کنم که حرفها و گلایه ها بعضا به جا و درست اما ایا این بی انصافی نیست که ما کوتاهی های کل دوران کار و کم کاریهای سنوات گذشته و... را از چشم ریاست کنونی بدانیم ویا اینکه انتظار داشته باشیم کل مشکلاتی که برخی ریشه های عمیقی در سیستم پیدا کرده واصلاح انها نیاز به زیر ساخت و صبر بیشتر دارد را یکجا وکامل و دراسرع وقت طلب کنیم؟ما همگی خوب میدانیم که برخی مشکلات موجود واقعا سراسری بوده و بعضا از حد توانایی دانشگاه خارج است...ان شاء ا... که هرچه زودتر روزهای ارامش را هم برای پرسنل وهم مسولین ببینیم.
همکار | 1396/03/24
0
2
هر چند روابط عمومیها در سطح دانشگاه نسبت به قبل البته بیشتر بخاطر تغییر شرایط و رسانه ای شدن سازمانها و جامعه مقداری پیشرفت داشته اند اما با جایگاه واقعی خودشون که حتی در بعضی کشورهای توسعه یافته بعنوان معاونت سازمانها جایگاه دارند در اینجا اینقدر مورد کم توجهی و بعضأ بی مهری هستند.همچنین افراد با تجربه و سابقه بالای کاری
همکار | 1396/02/14
1
4
سلام به فکر مشکلات مردم بودم نه اینکه پشت میز می نشستم وهر روز ریاست شهرستان عوض می کردم چون این کار خرابی دارد .واین کار را می کردم
فاطمه | 1395/11/09
0
9
با سلام خدمت جناب آقای دکتر حق دوست بنده و تعدادی دیگر از همکاران دانشگاه 25 سال سابقه خدمت در دانشگاه علوم پزشکی را داریم که حدود 15 سال آن تحت پوشش شرکت های خدماتی که حق بیمه برای ما رد نکرده ند و ما الان سابقه بیمه طی این 15 سال که شرکتی بوده ایم نداریم و فقط آن 10 سالی که از سال 85 قردادی شده ایم داریم آیا وقت آن نرسیده که ما پیمانی شویم و آیا بخشنامه افرادی که قبل از 78 سابقه کار دارندپیمانی میشوند درست است اگر درست است دانشگاه علوم پزشکی کی آنرا اجرا میکند؟ با تشکر
شهرومد | 1395/08/23
1
4
سلام امیدواریم که به سئوالات مردم وپرسنل هر ماهه جواب لالزم را بدهید چون چندین ماه هست تمام مشکلات مراکز تحت پوشش ان دانشگاه مخصوصا در شهرستان کرمان که جوابگوی واحدهای درمانی خودش نیست وبعضا دارو در مراکز بخش ندارند زایشگاها ودندانپزشکیها مشکل دارند وخبری هم از جوابیه مردم در این ساین نیست به امید پیگیری مسلائل ومشکلات مردم .
همکار | 1395/03/14
0
9
سلام چرا پیگیری نمی کنید نکند منتظر هستید که مردم شهداد از شهداد مسافرت کنند وبروند وبعدا به فکر بیمارستان شهداد بیایید .باور کنید اگر یک نفر هم در شهداد بماند ان یک نفر حق مسلم ان هست که از امکانات درمان استفاده ببرد نه اینکه گوچکترین کار بکرمان بیاید .
شهروند شهدادی | 1394/10/12
0
5
سلام بیمارستان 890 تختخوابی شهداد چه تاریخی راه اندازی می شود چون کارمندانی که پست سازمانی انها بیمارستان شهداد را گرفته در حال بازنشسته شدن هستند وحتی زایشگاه ان هم راه اندازی نشده وبا مشکل مواجه هستند ومردم دعای خیر به شما مسئولین دانشگاه می کنند لذا فگری بکنید وبیایید از نزدیک این ساختمان در حال تخریب را نگاه کنید انوقت خودتان دلتان خواهد سوخت به حال مردم واین ساختمانی که توسط خیر ساخته شده .
شهدادی | 1394/06/04
0
8
سلام واقعا ظلم هست در منطقه شهداد وبا این ساختمان با عظمت مردم شهداد مشکل زایشگاهی داشته باشند ودر این زایشگاه فرزندان خود را از دست بدهند خواهش دارم بسبت به اعزام نیروی خبره وتجهیزات به این زایشگاه اقدام کنید تا اینکه اتفاقات بدتر از بدتر پیش نیاید .
اهالی شهداد | 1394/05/26
0
5
سلام از ریاست دانشگاه عاجزانه می خواهیم با توجه به اینکه هر ماه زایمانهایی که در زایشگاه شهداد میبایست زایمان بشود با امبولانس به طرف کرمان برده میشوند وتازگیها با هلیگوپتر هوایی اعزام میشود فکر کنم این دیگر نشان از نبود امکانات هست خواهشمندیم تا اینکه مورد مرک میری در زایشگاه بیمارستان شهداد پیش نیامده یک فکری بکنید متشکرم .
| 1394/05/08
1
5
سلام از حوزه معاونت پشتیبانی دانشگاه می خواهم یک سری هم به مرکز بهداشت شهرستان کرمان بزنید تا شاید بی عدالتی ها نسبت به اضافه کاری کارانه وامتیازات که در دیگر اداره ها به کارمندان می دهند ودر مرکز بهداشت شهرستان کرمان خبری نیست بزنید ویک برنامه ریزی در این اداره بکنید تا امسال هم مثل سالهای پیش هر کی هرکی نباشد وکسانی که در شرف بازنشستگی هم هستند یک زیر چشمی هم بع انها بشود نه اینکه انکسی که به نوعی با اشنایی افرادی در مرکز بهداشت شهرستان شروع بکار کرده وحالا با کسی که 30 سال کارکرده هیچ تفاوتی نکرده بلکه بهتر از ان قدیمی امتیاز میگیرد مخصوصا بیایید روی فرمهای عملکرد کارکنان یک نگاه بیندازید به بینید چه خبر هست . با تشکر از همه معاونین دانشگاه که این مرکز یک نگاه ویزه می خواهد .
افهمی | 1394/05/04
1
5
سلام بنده پدرم در مرکز بهداشت شهرستان 30 سال کار کرد وهیچی از مرکز بهداشت نسبت به اداره های دیگر ندید حتی یک تقدیر تشکر خالی دیگر زمین خانه پیش کش .
کارمند | 1394/05/01
0
3
سام حوب هست در زیل درخواستها ونوشته ها چوابیه انرا هم جهت اطلاع بنویسسد تا به بینیم که با اقای دکتر مشکلات در میان گزاشته میشود حالا این عزیزان بازنشسته در دل کرده اند حالا بدرد دل زنده ها در مرکز بهداشت شهرستان کرمان ومراکز بهداشتی زیر نظر این مراکز برسید چون واقعا برای ما هم همینطر هست بعد از 30 سال هیچی به هیچی چون همین الان دارد خودش را نشان میدهد وهیچ امتیاز که ادارات دیگر برای کارکنانشان دارند در مرکز بهداشت شهرستان کرمان مشاهده نمیشود به امید انروز
احمدی | 1394/04/31
3
6
سلام ایا کارکنان ستاد در زمان 30 سال کار از هیچی امتیاز برخوردار نیستند که بنده 30 سال در مرکز بهداشت شهرستان کرمان کار کردم حتی یک سفر امام رضا هم ما را به اردو نبردند وحتی یک وام ندادند ودر پایان هم روز بازنشستگی به قول مطلب بالا هیچی به هیچی امیدوارم که اقای دکتر حق دوست در بازدیدها از مشکلات پرسنل هم سئوال کنند وبه درد دل انها گوش دهند نه اینکه یک بازدید بی نتیجه باشد چون واقا بضی از معاونین فقط به فکر خود واطرافیان هستند ومقصر هم اقای دکتر حق دوست در اخر میشود خواهشمندم که مراقبت نمایید جون خیلی حق ناحق میشود به خصوص در شهرستانهای تحت پوشش چون هر سال مسئول عوض میکنند .
مرکز بهداشت کرمان | 1394/04/30
4
5
سلام بازنشستگان مرکز بهداشت شهرستان کرمان که دز سالهای 93-94بازنشسته شده اند گله مند هستند چون یک جلسه کوچک برای انها گزاشته نشده وهمه سرشان را انداختند پایین واز ادراه رفتند بیرون ومی توانید از مسئولین مرکز بهداشت شهرستان سئوال کنید وعلت را سئوال کنید .
کارمند بازنشسته مرکز بهداشت کرمان | 1394/04/30
2
9
سلام ایا یک جلسه کوچک هنگامیکه کارمندی 30 سال کار کرده نباید بگزارند ویک کاغذ کوچک هم به عنوان تقدیر به ان بدهند می توانید به مرکز بهداشت شهرستان کرمان مراجعه مکنید که هر کس بازنشسته میشود باید مثل یک غریبه سرش را پایین بیندازد وبرود وخیلی بد هست امیدواریم که اقای دکتر حق دوست در این مورد تجدید نظر کنند چون نیاز به تامین اعتبار ندارد وهزینه انرا خود بازنشستگان حاضرند به پردازند .

نام:
ایمیل:  
نظر:
    عدد فــوق را در کــادر ذیــل وارد نمــائید
طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir