آخرین اخبــار ایران و جهان
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار نهاد رهبری

همایش قبل از سفر هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان استان کرمان با حضور معاون فرهنگی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، یک شنبه پنجم شهریور ماه در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

آیین اختتامیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمان 8 مرداد ماه به همت مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار شد.

به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد:
طرح ضیافت اندیشه اساتید

دوره دوم طرح ضیافت اندیشه اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با حضور پدربزرگوار شهید ادیبی عطر شهدا به خود گرفت.

قرعه کشی متقاضیان هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به صورت اینترنتی انجام شده و نتایج آن در سامانه عتبات در سایت www.labbayk.ir اعلام شد

مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه، پنجشنبه 22 تیرماه با حضور مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از اساتید و اعضاء هیأت علمی در سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی برگزار شد.

ثبت نام دانشگاهیان سراسر کشور در ۵ گروه، شامل اساتید،دانشجویان متاهل، دانشجویان دختر،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها آغاز شد.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، طی حکمی هانی سلطانی را به سمت مدیر اجرایی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان منصوب کرد.

به همت هیئت محبان اهل بیت(ع) برگزار شد:
افطاری ساده همراه با عطر دعای کمیل

پنجشنبه یکم تیر ماه مراسم افطاری ساده همراه با قرائت دعای کمیل در مسجد پیامبر اعظم دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

ثبت نام هفدهمین دوره از عتبات ویژه دانشگاهیان سراسر کشور از ۱۰ تیر آغاز می شود و دانشگاهیانی که در دوره های قبل به عتبات عالیات مشرف شده اند امکان ثبت نام و اعزام در این دوره را خواهند داشت.

به همت هیأت محبان اهل بیت برگزار شد:
مراسم احیاء شب های قدر در دانشگاه علوم پزشکی کرمان

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان با حضور در مسجد پیامبر اعظم(ص) این دانشگاه، به راز و نیاز با پروردگار پرداخته و از لطائف معنوی شب های قدر بهره بردند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir