آخرین اخبــار ایران و جهان
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار روابط عمومی

اولین زایمان طبیعی بدون درد در سال جاری، امروز در بخش ال دی آر(اتاق زایمان تک نفره) بیمارستان افضلی پور کرمان انجام شد.

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزارشد؛
آشنایی کارشناسان روابط عمومی با تکنیک های خبر نویسی

کارگاه آموزشی توانمندسازی شاغلان روابط عمومی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی مناطق 3،8 و ۹ کشور با همکاری وزارت بهداشت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

آزمون بکارگیری نیروی قراردادی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، 27 مهرماه در سالن امتحانات افضلی پور برگزار شد.

در سانحه رانندگی کیلومتر 14 محور سیرچ به کرمان امروز صبح 26 مهرماه ، 5 نفرمصدوم شدند.

هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: کبد مرحوم" محمد شهسواری" که به دلیل تصادف دچار مرگ مغزی شده بود به یک بیمار نیازمند در شیراز اهدا شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان این موضوع که در شرایط فعلی با کمبودهایی مواجه هستیم، بر استفاده بهینه از امکانات موجود تاکید کرد.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در راستای ارائه خدمات درمانی به زائران پیاده روی اربعین، 10 دستگاه آمبولانس به همراه یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به مرز مهران اعزام شد.

بنیان گذار کنگره بین المللی میکروب شناسی در ایران بر کاربردی بودن تحقیقات علمی تاکید کرد و گفت: باید نتیجه تحقیقات و پژوهش های علمی که انجام می شود، خدمت به مردم باشد.

با حضور 3 میهمان خارجی و به میزبانی کرمان؛
دوازدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی بالینی آغاز به کار کرد

دوازدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی بالینی، 24 مهرماه با حضور سه میهمان خارجی در محل سالن "همایش شهر" و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان آغاز به کار کرد.

کارگاه آموزشی جلوه های درمانی قرآن کریم، 23 مهرماه در سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی پردیس دانشگاه به همت مرکز تحقیقات دین پژوهی و طب برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir