آخرین اخبار روابط عمومی
با رونمایی از شبکه ملی جوامع ایمن ایران صورت گرفت:
شهرستان زرند به این شبکه ملی پیوست

همزمان با آغاز به کار اجلاس سالانه جوامع ایمن ایران و رونمایی از این شبکه ملی ، شهر زرند به عنوان اولین شهر کشور به شبکه ملی جوامع ایمن ایران پیوست.

دکتر حمید رضا رشیدی نژاد در ابلاغی دکتر احسان سلطانی نژاد را به سمت سرپرست مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بافت منصوب کرد.

با ابلاغ رییس انجمن فیزیک پزشکی ایران، دکتر "علی جمعه زاده" عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، رابط آموزشی انجمن فیزیک پزشکی ایران در تمامی بخش های رادیوتراپی استان های کرمان و سیستان و بلوچستان شد.

با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص دانشگاه علوم پزشکی کرمان صورت گرفت:
ویزیت رایگان بیش از 250 نفر از مردم زلزله زده شهرستان کوهبنان

پزشکان متخصص دانشگاه علوم پزشکی کرمان پنجشنبه 28 دیماه باحضور در بیمارستان شهرستان کوهبنان، بیش از 250 نفر از مردم زلزله زده این شهرستان را به صورت رایگان ویزیت کردند.

فرصتی پیش آمد تا بازدیدی از مرکز حمایت از بیماران روانی "خیریه گلستان سلامت" داشته باشم و گپ و گفتی دو ساعته با مدیر عامل این مرکز.

ویژه مسئولان امور خدمات عمومی واحدهای تابعه دانشگاه برگزار شد:
دوره آموزشی اصول و آداب پذیرایی و تشریفات اداری

دوره آموزشی اصول و آداب پذیرایی و تشریفات اداری 25 دی ماه ویژه مسئولان امور خدمات عمومی واحدهای تابعه دانشگاه برگزار شد.

هفتمین جلسه کارگروه سلامت بانوان استان کرمان با حضوررییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان و مدیر کل امور بانوان استانداری 25 دی ماه برگزار شد.

جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر در سی و نهمین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان، صبح امروز در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار شد.

متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: بیشتر خمیردندان هایی که گفته می شود باعث سفید شدن دندان ها می شوند در واقع مواد ساینده دارند و این مواد ساینده به مینای دندان صدمه می زنند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: به دلیل بی دقتی در استفاده از وسایل گرمایشی در یکی از چادرهای زلزله زدگان متاسفانه یک جوان جان خود را از دست داد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir