آخرین اخبــار ایران و جهان
کمبود دارو در مناطق زلزله زده نداریم
آغاز بازسازی بیمارستانهای اسلام آباد غرب و سرپل ذهاب/ بیمارستان اسلام آباد غرب ظرف دو هفته و سرپل ذهاب ظرف سه ماه آینده به طور کامل بازسازی می شود
معدوم سازی 11 تن مواد غذایی فاسد در مسیر راهپیمایی حرم رضوی
اعزام سه تیم بهداشت محیط از دانشگاه های معین و یک تیم از مرکز سلامت محیط و کار به مناطق زلزله زده
انجام 53 مورد عمل جراحی برای بیماران زلزله‌زده اعزامی به استان همدان
تاکید قائم مقام وزیر بهداشت بر گسترش برنامه مراقبت در منزل در مراکز روانپزشکی
راه اندازی نخستین شبکه سازمان های مردم نهاد و خیریه های سرطان کشور
هزینه درمان مصدومان حادثه دیده در زلزله کاملا رایگان است/ هیچ گونه همه گیری درخصوص بیماری های واگیر در مناطق زلزله زده وجود ندارد/ استقرار هشتمین بیمارستان صحرایی از فردا
سیستم آزمایشگاهی مناطق زلزله غرب کشور بازسازی می شود/ استقرار آزمایشگاه سیار در مناطق زلزله زده
ارائه خدمات فوری در شرایط بحرانی، نیاز به مدیریت جهادی و ایثار دارد
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار -

خادمان حرم حضرت امام رضا(ع) در شب شهادت آن امام همام از بیماران بستری در بخش های مرکز آموزشی درمانی افضلی پور کرمان عیادت کردند.

به مناسبت ایام سوگواری آخر ماه صفر در هفته گذشته مراسم روضه خوانی و زیارت عاشورا در محل ستاد مرکز بهداشت بردسیر با مشارکت کارکنان این واحد برگزار شد.

تیم نظارت ویژه مرکز بهداشت بردسیر از مرکز خدمات جامع سلامت این شهر و سه پایگاه تحت پوشش ان در هفته گذشته بازدید و به بررسی عملکرد آن پرداختند.

به مناسبت هفته ملی دیابت، همایش پیاده روی بیست و پنجم آبان ماه از محل مرکز بهداشت شهرستان کرمان تا بوستان مادر برگزار شد.

10کارگاه برنامه عملیاتی برای کلیه پرسنل مراکز و پایگاه ها ی خدمات جامع شهری روستایی و تیم سلامت (پزشکان، مراقبین سلامت، ماما) توسط واحد آموزش و ارتقای سلامت مرکز بهداشت شهرستان کرمان در آبان ماه96 برگزار شد.

رئیس گروه حمایت های مستقیم و اقدامات جبرانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سفر به کرمان و حضور در شهداد بر افزایش تعداد روستا مهد در شهرستان کرمان قول مساعد داد.

در سوگ نبی جهان سیه می پوشد/در سینه، دل از داغ حسن می جوشد/از ماتم هشتمین امام معصوم/ هر شیعه ز درد، جام غم می نوشد

معاون برنامه ریزی و منابع استانداری کرمان عوامل موثر در تغییرات اقلیمی را انسانی، کیهانی و زمینی عنوان کرد و گفت: 95 درصد از عوامل موثر در تغییرات اقلیمی ناشی از فعالیت انسانی است.

دوره آموزشی ویژه کارگران شهرداری شهرستان رابر به همراه واکسیناسیون هپاتیت و کزاز با حضور کارشناسان واحدهای بهداشت محیط و حرفه ای، بیماری ها و تیم واکسیناسیون 23 آبان ماه در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت این شهرستان برگزار شد.

به همت واحد تغذیه مرکز بهداشت شهرستان کرمان و همکاری آموزش و پرورش ناحیه 2، جلسات آموزشی مزایای مکمل یاری در مدارس سطح شهر کرمان در آبان ماه برگزار گردید.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir