آخرین اخبــار ایران و جهان
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار بیمارستان افضلی پور

در آستانه اربعین حسینی جمعی از کارکنان بیمارستان افضلی پور به همراه خانواده هایشان جهت شرکت در حماسه پیاده روی، به عتبات عالیات اعزام شدند.

نماینده وزارت بهداشت به همراه معاون درمان دانشگاه از بیمارستان افضلی پور بازدید کرد.

در آستانه ایام شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین اولین سالگرد خاکسپاری شهید گمنام، جمعی از همکاران بیمارستان افضلی پور با حضور بر مرقد مطهر شهید گمنام و شهید ادیبی با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مسئولان نیروی انتظامی شهرستان کرمان با حضور در بخش آنکولوژی کودکان بیمارستان افضلی پور از کودکان بستری در این بخش عیادت کردند.

به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد:
نمایشگاه عکس و پوستر در بیمارستان افضلی پور

به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عکس و پوستر مربوط به جبهه و جنگ و شهدای سال های دفاع مقدس در محوطه ورودی ساختمان بیمارستان افضلی پور برپا شد.

در راستای جلسات همفکری و تعامل مابین مسئولین مرکز آموزشی درمانی افضلی پور با مسئولین و کارکنان پرستاری این مرکز، نشستی در سالن اجتماعات پرستاری این بیمارستان برگزار شد.

در راستای پیشگیری و کنترل بیماری های احتمالی در زمان بازگشت حجاج به کشور و اتخاذ تدابیر لازم، جلسه کنترل عفونت در بیمارستان افضلی پور برگزار شد.

به مناسبت عید سعید غدیر خم، امور فرهنگی و روابط عمومی بیمارستان افضلی پور با توزیع شیرینی و شربت این روز خجسته را گرامی داشتند.

به مناسبت بزرگداشت زادروز حکیم زکریای رازی و روز داروساز، از داروسازان بیمارستان افضلی پور تجلیل شد.

دکتر بابک اسماعیلی و همسرش آوا روغنی اصفهانی از خیرین انجمن حمایت از بیماران سرطانی یاس، دستگاه رگ یاب به بخش آنکولوژی کودکان بیمارستان افضلی پور کرمان اهدا کردند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir