آخرین اخبــار ایران و جهان
سرپرست دانشگاه علوم پزشكي شهرکرد منصوب شد/ قدردانی از خدمات دکتر خالدی فر
بخش عمده ای از بازارهای اروپا و آمریکا در اختیار شرکت های تولید دارو و واکسن هندوستانی است
برگزاری ششمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران
پایان سومین استارت آپ ویکند سلامت و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با معرفی برترین‌ها
آزمون دفاتر خدمات سلامت برگزار شد/ شرکت 4 هزار متقاضی در 10 حوزه امتحانی
صیانت مالی از بیماران با اجرای طرح مراقبت در منزل
ضرورت همكاري دستگاه های دولتی با دانشگاه های علوم پزشکی در راستای ارتقای سلامت کشور
تجهیز ۷۵ بیمارستان در كشور به درمان سکته های مغزی
ایران از نظر تولید مقالات علمی و پژوهشی در بین کشورهای اسلامی دنیا رتبه اول را دارد/ ۸۲ درصد علل مرگ ها در ایران ناشي از بیماریهای غیر واگیر است
ماندگاری کشورها مهم است اشخاص و حتی ترامپ رفتنی هستند
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار بیمارستان شفا

ارزیابان وزارت بهداشت به منظور اعتبار بخشی آموزشی از بیمارستان های شفا، شهید باهنر کرمان و پاستور بم 18 آذرماه بازدید کردند.

کارگاه اخلاق پزشکی به همت معاونت و سوپروایزر آموزشی عمومی مرکز آموزشی درمانی شفا پنجشنبه 15 آذرماه در تالار اجتماعات این مرکز برگزار شد.

مراسم بازنشستگی و تجلیل از 37 سال سابقه فعالیت دانشگاهی و درمانی استاد علم و اخلاق دکتر "محمدعلی شفا" اولین پزشک متخصص مغز و اعصاب در کرمان 12 آذر ماه در محل سالن آموزش مرکز آموزشی درمان شفا برگزار شد.

به مناسبت هفته سکته مغزی، ایستگاه سلامت با شعار "سکته مغزی قابل درمان است" شنبه 26 آبان ماه در مرکز آموزشی درمانی شفا برپا شد.

کارگاه آموزشی فرآوری مجدد و ایمن وسایل پزشکی دوشنبه 23 مهرماه در محل تالار بیمارستان شفا برگزار شد.

همزمان با ماه محرم، با برپایی موکبی از روز اول محرم به مدت یک ماه در محل ورودی بیمارستان شفا، هرروزه از ساعت 7 الی 8 صبح با شربت و چای از مراجعین پذیرایی به عمل می آید.

جلسه مشترک کمیته عفونت بیمارستانی با حضور معاون و مدیران حوزه معاونت درمان و متخصصین عفونت دانشگاه، 31 شهریور ماه در محل دفتر ریاست بیمارستان شفا تشکیل شد.

به مناسبت عید سعید غدیر خم، مراسمی با پخش شیرینی و شربت در محل نگهبانی بیمارستان شفا با حضور رییس، مدیر و جمعی از مسئولان بیمارستان برگزار شد.

جلسه ستاد صیانت بیمارستان شفا با حضور اعضا کمیته برگزار و دکتر نکوئی مقدم به جانشینی دکتر اطمینان به عنوان مسئول ستاد صیانت بیمارستان معرفی شد.

به مناسبت روز داروساز، در مراسمی با حضور رییس و مدیر بیمارستان شفا، دکتر خزائلی و جمعی از مسئولان بیمارستان از داروسازان این مرکز تقدیر شد.

اطلاعیه و پیــام ها
آمار بازدید کنندگان
تاکنون: 24850286

این ماه: 132133

این هفته: 3646

دیروز: 3652

امروز: 3646
طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir