آخرین اخبــار ایران و جهان
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار بیمارستان شفا

راهکارهای کاهش هزینه در بیمارستان شفا و اجرای دستور العمل وزارت بهداشت و بیمه در نشستی با حضور مسئولان این بیمارستان و معاونان درمان، غذا و دارو و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بررسی شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به همراه مدیران این معاونت، با حضور در بیمارستان شفا به سوالات پرسنل این مرکز پاسخ دادند.

جلسه ستاد صیانت بیمارستان شفا، دوشنبه 24 اردیبهشت ماه با حضور اعضا ستاد برگزار شد.

به مناسبت ۵may روز جهانی بهداشت دست و همزمان با کمپین جهانی بهداشت دست، این روز جهانی در مرکز آموزشی و درمانی شفا گرامی داشته شد.

به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر ، مدیر و امام جماعت بیمارستان شفا از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت کردند.

طی مراسمی، حجه الاسلام محمدرضا عرب به عنوان امام جماعت و مسئول فرهنگی بیمارستان شفا معرفی شد.

طی مراسمی و با حضور رییس دانشگاه، رییس و مدیر بیمارستان و جمعی از اعضای هیات علمی و دستیاران گروه نورولوژی از زحمات دکتر حمزه ای مقدم استاد پیشکسوت این گروه تقدیر شد.

به مناسبت اولین سالگرد درگذشت مهدیه رضایی سرپرستار بخش نفرولوژی و روماتولوژی بیمارستان شفا، مراسم یادبودی با حضور رییس، مدیر و مسئولین بیمارستان و اساتید بخش روماتولوژی برگزار شد.

به مناسبت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، مدیر و مسئولین بیمارستان شفا، امروز 15 بهمن ماه با گل و شیرینی از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت کردند.

جلسه حقوق شهروندی در حوزه صیانت با حضور فرهادیان مدیر اداره بازرسی دانشگاه، مدیر و مسئولین بیمارستان شفا، 10 بهمن ماه در محل تالار بیمارستان برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir