آخرین اخبــار ایران و جهان
تشکیل بیش از یک میلیون و 600 هزار پرونده الکترونیک سلامت در استان کرمانشاه/ در 4 سال گذشته، مردم بیش از 20 میلیون بار به مراکز بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه مراجعه کردند
انتظار خانواده شهدا از ما، چیزی جز ادامه راه آنها نیست/ تمام زندگی ما مدیون شهدا است
بیماریهای قلبی عروقی، اولین عامل مرگ و میر در جهان / سالانه 17 و نیم میلیون نفر در دنیا جان خود را به دلیل بیماریهای قلبی عروقی از دست می دهند
قاطبه همکاران جامعه پزشکی، منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند
تمام گروههای جامعه پزشكي در جنگ خوش درخشيدند
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در گردنه حیران اردبیل ٣١ مصدوم برجای گذاشت/انتقال مصدومان به بیمارستان های فاطمی و نمین در اردبیل
مدال و دیپلم افتخار آکادمی جهانی تاریخ داروسازی به نماینده ایران اهدا شد
مسوولان دانشگاهی نگاه راهبردی به جوانان داشته باشند
خواسته به حق مردم پیشوا را پاسخ می دهیم/ ایجاد یک بیمارستان محلی با ارایه خدمات ۲۴ ساعته در شهرستان پیشوا ضروری است
ارتقا دانش عمومی و خود مراقبتی مردم ، بسیاری از مرگ و میرها را کاهش می دهد /انجام بیش از 23 هزار ماموریت اورژانس در برنامه مدیریت درمان سکته های قلبی و مغزی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار پیوند اعضا

هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: اعضای بدن دو مرد 36 ساله که بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده بودند، شامگاه پنجشنبه دوم شهریور ماه به بیماران نیازمند دریافت عضو اهدا شد.

هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: جوان 20 ساله از شهرستان زرند که در صحنه تصادف دچار مرگ مغزی شده بود، اعضای بدن وی به سه بیمار نیازمند دریافت عضو اهدا شد.

هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: اعضای یک جوان کرمانی که در اثر سانحه تصادف دچار مرگ مغزی شده بود به سه بیمار نیازمند دریافت عضو اهدا شد.

با اهدای اعضای فوتبالیست کرمانی؛
"وحید باغگلی" جاودانه شد

"وحیدباغگلی" بازیکن سابق تیم مس کرمان که در جریان دیدار دوستانه دچار حادثه و در نتیجه مرگ مغزی شد، امروز با اهدای اعضای خود به بیماران نیازمند دریافت عضو برای همیشه جاودانه شد.

خانواده کودک 5 ساله که به دلیل بیماریدچار مرگ مغزی شده بود، اعضای وی را به بیماران نیازمند دریافت عضو اهدا کردند.

با رضایت خانواده ای از شهرستان جیرفت:
اهدای اعضای کودک هفت ساله به بیماران نیازمند دریافت عضو

هماهنگ کننده پیوند عضو در دانشگاه علوم پزشکی کرمان از رضایت خانواده ای از شهرستان جیرفت برای اهدای اعضای کودک هفت ساله خود به بیماران نیازمند خبر داد.

هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: دو کلیه مرحوم"ابوالفضل امیری" جوان 21 ساله از شهرستان رفسنجان که دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند دریافت عضو اهدا شد.

خانواده خلیلی در اقدامی خداپسندانه کبد و دو کلیه مرحوم "حسین خلیلی" را که دچار مرگ مغزی شده بود به سه بیمار نیازمند دریافت عضو اهدا کردند

هماهنگ کننده پیوند عضو در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: خانواده مرحوم"رضا برزگر" در اقدامی خداپسندانه دو کلیه وی را به بیماران نیازمند اهدا کردند.

هماهنگ کننده پیوند اعضا در دانشگاه علوم پزشکی کرمان، گفت: کبد یک بیمارمرگ مغزی نجات بخش زندگی یک مرد 57 ساله در کرمان شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir