آخرین اخبــار ایران و جهان
تشکیل بیش از یک میلیون و 600 هزار پرونده الکترونیک سلامت در استان کرمانشاه/ در 4 سال گذشته، مردم بیش از 20 میلیون بار به مراکز بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه مراجعه کردند
انتظار خانواده شهدا از ما، چیزی جز ادامه راه آنها نیست/ تمام زندگی ما مدیون شهدا است
بیماریهای قلبی عروقی، اولین عامل مرگ و میر در جهان / سالانه 17 و نیم میلیون نفر در دنیا جان خود را به دلیل بیماریهای قلبی عروقی از دست می دهند
قاطبه همکاران جامعه پزشکی، منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند
تمام گروههای جامعه پزشكي در جنگ خوش درخشيدند
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در گردنه حیران اردبیل ٣١ مصدوم برجای گذاشت/انتقال مصدومان به بیمارستان های فاطمی و نمین در اردبیل
مدال و دیپلم افتخار آکادمی جهانی تاریخ داروسازی به نماینده ایران اهدا شد
مسوولان دانشگاهی نگاه راهبردی به جوانان داشته باشند
خواسته به حق مردم پیشوا را پاسخ می دهیم/ ایجاد یک بیمارستان محلی با ارایه خدمات ۲۴ ساعته در شهرستان پیشوا ضروری است
ارتقا دانش عمومی و خود مراقبتی مردم ، بسیاری از مرگ و میرها را کاهش می دهد /انجام بیش از 23 هزار ماموریت اورژانس در برنامه مدیریت درمان سکته های قلبی و مغزی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار مركز مديريت حوادث وفوريت ها

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پیکان در کیلومتر 100 محور شهداد –نهبندان در ساعت ده و چهل دقیقه صبح روز 12 شهریور ماه خبر داد.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه، از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 405 حامل اتباع افغانی در ساعت 5:50 صبح امروز هشتم شهریور ماه در محور راین – کرمان خبر داد.

چهارشنبه یکم شهریورماه 96مصادف با تولد حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک، همکاران مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان با حضور در دفتر دکتر سید محمد صابری مدیر مرکز با اهدا گل این روز را به وی تبریک گفتند.

اولین پایگاه اورژانس 115 روستایی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان در آغازین روز هفته دولت و با حضور مهندس بختیاری نماينده مردم بافت، رابر و ارزوییه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ارزوییه، دکتر روحانی قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی شد.

مرکز فوریت های پزشکی کرمان در مانور فرضی فرود اضطراری هواپیما حضوری چشمگیر داشت.

احمدی مدیر خبرگزاری جمهوری در استان کرمان، یکشنبه 8 مردادماه با مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان دیدار کرد.

به همت مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه برگزار شد:
کارگاه مدیریت خطر ویژه شهرستان های بلوک دو استان

کارگاه مدیریت خطر در بلایا و حوادث ویژه شهرستان های بلوک دو استان شامل زرند، راور و کوهبنان روز چهارشنبه چهارم مرداد ماه در شهرستان زرند برگزار شد.

تفاهم نامه همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستانهای مستقر در بلوک یک با حضور مسئولین دانشگاه امضا شد.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کرمان مطرح کرد:
روزانه 180 تماس به این مرکز، مزاحم تلفنی است/ لزوم همکاری جامعه برای قطع این تماس ها

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کرمان گفت: بطور متوسط ماهیانه پنج هزار و 700 مورد مزاحمت تلفنی با مرکز پیام اورژانس 115 کرمان وجود دارد، یعنی روزانه بیش از 180 تماس مربوط به مزاحمت های تلفنی گزارش می شود.

سومین جلسه کنترل کیفی اورژانس 115با حضور مسئولان پایگاه های اورژانس 115 شهرستان کرمان یکشنبه 21 خردادماه برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir