آخرین اخبــار ایران و جهان
کمبود دارو در مناطق زلزله زده نداریم
آغاز بازسازی بیمارستانهای اسلام آباد غرب و سرپل ذهاب/ بیمارستان اسلام آباد غرب ظرف دو هفته و سرپل ذهاب ظرف سه ماه آینده به طور کامل بازسازی می شود
معدوم سازی 11 تن مواد غذایی فاسد در مسیر راهپیمایی حرم رضوی
اعزام سه تیم بهداشت محیط از دانشگاه های معین و یک تیم از مرکز سلامت محیط و کار به مناطق زلزله زده
انجام 53 مورد عمل جراحی برای بیماران زلزله‌زده اعزامی به استان همدان
تاکید قائم مقام وزیر بهداشت بر گسترش برنامه مراقبت در منزل در مراکز روانپزشکی
راه اندازی نخستین شبکه سازمان های مردم نهاد و خیریه های سرطان کشور
هزینه درمان مصدومان حادثه دیده در زلزله کاملا رایگان است/ هیچ گونه همه گیری درخصوص بیماری های واگیر در مناطق زلزله زده وجود ندارد/ استقرار هشتمین بیمارستان صحرایی از فردا
سیستم آزمایشگاهی مناطق زلزله غرب کشور بازسازی می شود/ استقرار آزمایشگاه سیار در مناطق زلزله زده
ارائه خدمات فوری در شرایط بحرانی، نیاز به مدیریت جهادی و ایثار دارد
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار مركز مديريت حوادث وفوريت ها

اورژانس 115 کرمان همانند سال های گذشته در مراسم راهپیمایی 13 آبان حضوری فعال و چشمگیر داشت.

به همت اداره آموزش و پژوهش مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه برگزار شد:
نخستین کارگاه مدیریت تروما در اورژِانس پیش بیمارستانی

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان نخستین کارگاه مدیریت تروما در اورژِانس پیش بیمارستانی PRE HOSPITA L TRAUMA MANAGEMENT را برگزار کرد.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه از برخورد یک دستگاه خودروی پرايد با یک دستگاه پژو 405 در ساعت دوازده و شانزده دقيقه روز جمعه 28 مهر ماه در کیلومتر 20 محور کرمان جوپار خبر داد .

سرهنگ نجفی فرماندهی پلیس راه استان کرمان در دیدار با مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و هیات همراه گفت: حضوراورژانس 115در جاده ها آسایش و امنیت روانی را برای مردم به همراه خواهد داشت.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به انجام 51 هزار 511 مأموریت توسط این مرکز در شش ماهه نخست سال جاری گفت : این ماموریت ها در مقایسه با مدت مشابه درسال گذشته 12 درصد افزایش داشته است.

در چهارمین روز از گرامیداشت هفته کودک و به منظور آشنایی هرچه بیشتر بچه ها با اورژانس 115 ، تعدادی از کارکنان این مرکز دیداری با چند مهدکودک داشتند.

به مناسبت هفته کودک، مدیر و معاون فنی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه از کودکان بستری در بخش ارتوپدی بیمارستان شهید باهنر عیادت کردند.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان:
تصادفات بیشترین عامل مصدومیت‌ در کودکان و نوجوانان کرمانی است

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان، تصادفات را عامل اصلی مصدومیت‌ در کودکان و نوجوان دانست و اعلام کرد: در 6 ماهه اول سال جاری 3 هزار و 51 نفر مصدوم و بیمار در رده سنی کودک و نوجوان از اورژانس‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان خدمات اورژانس دریافت نموده اند.

کارگاه آموزش "اصول ایمنی و تشریح دستوالعمل های چهارگانه اورژانس هوایی" به صورت آموزش تئوری و میدانی، یکشنبه ۲ مهرماه در بیمارستان افضلی پور برگزار شد.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کرمان از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پیکان در کیلومتر 100 محور شهداد –نهبندان در ساعت ده و چهل دقیقه صبح روز 12 شهریور ماه خبر داد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir