آخرین اخبــار ایران و جهان
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار بيمارستان شهيد بهشتي

همزمان با ایام سوگوار ابا عبد الله الحسین(ع) و برگزاری مراسم زیارت عاشورا مجلس یادبودی به مناسبت درگذشت شادروان ابوذر شمس الدینی از همکاران بیمارستان شهید بهشتی با حضور خانواده آن مرحوم در حسینه بیمارستان برگزار شد.

کلاس آموزشی با عنوان "اخلاق اداری" با حضور محمدعلی منصور بهمنی رئیس کارگزینی دانشگاه، پنجشنبه 15 شهریورماه در مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی برگزار شد.

با استقرار اکیپ سیار انتقال خون و با هماهنگی امور فرهنگی بیمارستان شهید بهشتی، 11500 سی سی خون توسط پرسنل این مرکز، امروز چهارشتبه 14 شهریور ماه اهدا شد.

همزمان با روز پزشک، جمعی از پرسنل بیمارستان شهید بهشتی با حضور در اتاق مدیر گروه روانپزشکی این مرکز، ضمن اهدای گل و شیرینی، این روز را گرامی داشتند.

کمیته تحول سلامت بیمارستان شهید بهشتی با محوریت کار کمیته اقتصاد دارو و تجهیزات پزشکی، مدیریت اطلاعات سلامت و فناوری اطلاعات و کمیته تحول سلامت برگزار شد.

جلسه پرسش و پاسخ ویژه پرسنل نگهبانی بیمارستان شهید بهشتی با حضور مسئولین بیمارستان برگزار شد.

جلسه تحول سلامت با حضور اعضای کمیته سلامت در بیمارستان شهید بهشتی برگزار شد.

تیم ارزیاب اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از واحدهای مختلف بیمارستان شهید بهشتی بازدید کردند.

جلسه پرسش و پاسخ در بیمارستان شهید بهشتی با حضور رییس، مدیر و سایر مسئولان بخش ها برگزار و عمده مشکلات واحدها بررسی و راهکار هایی نیز ارائه شد.

اشک رئیس بازرسی استانداری و هیأت همراه از نزدیک از روند درمان بیماران بیمارستان شهید بهشتی بازدید و در جریان مشکلات این بیمارستان قرار گرفتند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir