آخرین اخبــار ایران و جهان
تشکیل بیش از یک میلیون و 600 هزار پرونده الکترونیک سلامت در استان کرمانشاه/ در 4 سال گذشته، مردم بیش از 20 میلیون بار به مراکز بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه مراجعه کردند
انتظار خانواده شهدا از ما، چیزی جز ادامه راه آنها نیست/ تمام زندگی ما مدیون شهدا است
بیماریهای قلبی عروقی، اولین عامل مرگ و میر در جهان / سالانه 17 و نیم میلیون نفر در دنیا جان خود را به دلیل بیماریهای قلبی عروقی از دست می دهند
قاطبه همکاران جامعه پزشکی، منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند
تمام گروههای جامعه پزشكي در جنگ خوش درخشيدند
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در گردنه حیران اردبیل ٣١ مصدوم برجای گذاشت/انتقال مصدومان به بیمارستان های فاطمی و نمین در اردبیل
مدال و دیپلم افتخار آکادمی جهانی تاریخ داروسازی به نماینده ایران اهدا شد
مسوولان دانشگاهی نگاه راهبردی به جوانان داشته باشند
خواسته به حق مردم پیشوا را پاسخ می دهیم/ ایجاد یک بیمارستان محلی با ارایه خدمات ۲۴ ساعته در شهرستان پیشوا ضروری است
ارتقا دانش عمومی و خود مراقبتی مردم ، بسیاری از مرگ و میرها را کاهش می دهد /انجام بیش از 23 هزار ماموریت اورژانس در برنامه مدیریت درمان سکته های قلبی و مغزی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار دانشکده طب سنتی

دومین فارغ التحصیل دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، بیست و دوم شهریور ماه در دانشکده طب سنتی از پایان نامه خود دفاع کرد.

تعدادی از اعضای انجمن مفاخر و آثار فرهنگی استان، روز سه شنبه هفدهم مرداد ماه از موزه در حال احداث تاریخ پزشکی و دانشکده طب سنتی کرمان بازدید کردند.

اولین فارغ التحصل دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، هجدهم مردادماه در دانشکده طب سنتی از پایان نامه ی خود دفاع کرد.

اولین روز از کارگاه آموزشی"نظام سلامت در اسلام" ویژه اعضای هیات علمی امروز سه شنبه سوم مرداد ماه در محل خانه دانشگاه برگزار شد.

سمینار دو روزه طب سنتی و داروهای گیاهی در بیماری های گوارش، ویژه متخصصین داخلی و گوارش، داروسازان و پزشکان عمومی، بیستم و بیست و یکم تیرماه در سالن آمفی تئاتر مدیریت شعب بانک ملت برگزار شد.

دانشکده طب سنتی با برپایی غرفه ای در جشنواره گل محمدی، که در لاله زار برگزار شد حضوری فعال داشت.

دکتر هاله تاج‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌الدینی متخصص طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان توصیه کرد روزه داران برای رفع عطش خود در طول روز این چند نکته را مورد توجه قرار دهند.

بازدید علمی دانشجویان PH.D دانشکده طب سنتی سه شنبه مورخ 2 خرداد ماه از باغ گیاهان دارویی فتح آباد انجام شد.

مدیر کل و شورای معاونین صدا و سیمای مرکز کرمان، دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه از دانشکده و سلامتکده طب سنتی بازدید کردند.

دستیار طب سنتی دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در بهار باید از مصرف بیش از اندازه خوردنى ها و آشامیدنى هاى گرم و تر، مثل گوشت ها، شیرینی ها، روغن ها، تخم مرغ و ... اجتناب کنیم.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir