آخرین اخبــار ایران و جهان
موفقیت بزرگ دیگری برای ایران
رئيس مركز سلامت محيط و كار وزارت بهداشت منصوب شد
نظارت 360 کارشناس بهداشت محیط بر اماکن و مراکز توزیع غذا به زائرین اربعین / زائرین از آب آشامیدنی بسته بندی شده و بهداشتی استفاده کنند/ زائرین اربعین از دستفروشان، موادغذایی خریداری نکنند
تعمیم روایات طبی نیاز به کار تحقیقاتی و انجام پژوهش دارد/ از واژه طب اسلامی سوء استفاده می شود
کاهش ۲۵ درصدی غرق شدگی در استان مازندران/ سرعت عمل در عملیات‌های اورژانسی با موتورلانس
علاقه برزیل به تقویت همکاری های مشترک با ایران در زمینه تولید واکسن
همکاریهای بهداشتی و دارویی ایران و اکوادور گسترش می یابد
از ایران بعنوان پیشروترین کشور جهان در پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر تقدیر شد
هر نوع تحریک و تشویق افراد به مصرف دخانیات غیرقانونی است/ در برخی قهوه‌خانه‌های غیرمجاز، ترکیبات آمفتامین و شیشه در تنباکوی قلیان‌ها ریخته می‌شود/ متاسفانه كشش دختران به مصرف قليان افزایش یافته است/ ما دستبوس مجریان قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات هستيم
ارائه خدمات اورژانس به 56 حادثه ویژه در 24 ساعت گذشته در کشور/ 63 درصد از کل حوادث ویژه مربوط به حوادث ترافیکی و 37 درصد از این حوادث، مربوط به حوادث غیرترافیکی بوده است/ 8 حادثه مسمومیت با گاز co و انتقال 17 نفر به مراکز درمانی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار پایگاه بسیج دانشگاه

به مناسبت عید سعید غدیر خم، مراسم جشنی به همت پایگاه بسیج فاطمه الزهراء(س) دانشگاه ویژه خواهران شاغل دانشگاه، دوشنبه 20 شهریور ماه از ساعت 10 صبح الی 12:30 در محل تالار بیمارستان شفا برگزار می شود.

مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) 11 اسفندماه در نمازخانه معاونت بهداشتی برگزار شد.

با توجه به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) به نام(سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) مسابقه بزرگ (اقتصاد مقاومتی) در بستر فضای مجازی به صورت آنلاین و تستی ویژه کارمندان در روز پنجشنبه 28 برگزار می شود.

به مناسبت اربعین حسینی، نمایشگاه پوستر سبک زندگی حسینی و عبرت های عاشورا در سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برپا شد.

مراسم پرفیض زیارت عاشورا از ابتدای محرم تا امروز 25 مهرماه در نمازخانه مرکز بهداشت کرمان برگزار شد.

پایگاه مقاومت بسیج دانشگاه، اسامی برگزیدگان مسابقه بزرگ نماز از دانشگاه را به شرح ذیل اعلام کرد.

مسابقه بزرگ کتابخوانی "واجب فراموش شده" به مناسبت هفته بسیج و به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید ادیبی دانشگاه برگزار و نفرات برتر این مسابقه معرفی شدند.

مسابقه اذان و مسابقه ماه رمضان به همت پایگاه مقاومت بسیج و دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار و نفرات اول این مسابقات معرفی شدند.

به گزارش پایگاه مقاومت بسیج دانشگاه، مسابقه بزرگ قرآنی تنزیل در دو بخش حفظ و تفسیر سوره مبارکه حشر برگزار و برندگان به شرح ذیل معرفی شدند.

پایگاه مقاومت بسیج دانشگاه علوم پزشکی کرمان، در بیانیه‌ای اقدام توهین آمیز مجله فرانسوی شارلی ابدو و انتشار پی در پی چند کاریکاتور موهن از پیامبر اعظم (ص) و توهین به مقدسات مسلمانان را به شدت محکوم کرد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir