آخرین اخبــار ایران و جهان
تشکیل بیش از یک میلیون و 600 هزار پرونده الکترونیک سلامت در استان کرمانشاه/ در 4 سال گذشته، مردم بیش از 20 میلیون بار به مراکز بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه مراجعه کردند
انتظار خانواده شهدا از ما، چیزی جز ادامه راه آنها نیست/ تمام زندگی ما مدیون شهدا است
بیماریهای قلبی عروقی، اولین عامل مرگ و میر در جهان / سالانه 17 و نیم میلیون نفر در دنیا جان خود را به دلیل بیماریهای قلبی عروقی از دست می دهند
قاطبه همکاران جامعه پزشکی، منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند
تمام گروههای جامعه پزشكي در جنگ خوش درخشيدند
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در گردنه حیران اردبیل ٣١ مصدوم برجای گذاشت/انتقال مصدومان به بیمارستان های فاطمی و نمین در اردبیل
مدال و دیپلم افتخار آکادمی جهانی تاریخ داروسازی به نماینده ایران اهدا شد
مسوولان دانشگاهی نگاه راهبردی به جوانان داشته باشند
خواسته به حق مردم پیشوا را پاسخ می دهیم/ ایجاد یک بیمارستان محلی با ارایه خدمات ۲۴ ساعته در شهرستان پیشوا ضروری است
ارتقا دانش عمومی و خود مراقبتی مردم ، بسیاری از مرگ و میرها را کاهش می دهد /انجام بیش از 23 هزار ماموریت اورژانس در برنامه مدیریت درمان سکته های قلبی و مغزی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار معاونت اجتماعی

کارکنان معاونت امور اجتماعی دانشگاه، یک شنبه 2 مهرماه از مرکز آموزشی توانبخشی خانواده و کودک کم شنوا و ناشنوای "سخن" بازدید کردند.

سازمان های مردم نهاد حوزه سلامت کرمان با معرفی نمایندگانی جهت استقرار در سمن سرای سلامت این دانشگاه علوم پزشکی کرمان فعالیت خود را از مورخ 28 شهریورماه در سمن سرای معاونت امور اجتماعی دانشگاه آغاز کردند.

جلسه هم اندیشی در خصوص پروژه جوانان اسیب پذیر بی سرپناه و بدسرپناه، سه شنبه 21 شهریورماه در محل معاونت امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار گردید.

پنجمین جلسه "روز دوشنبه سالم" دوشنبه 20 شهریورماه در محل معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

چهارمین جلسه "روز دوشنبه سالم" با هدف ارتقا سطح سواد سلامت در جامعه، روز چهارشنبه 15 شهریورماه برگزار شد.

در راستاي اجتماعي نمودن مقوله سلامت، بانك رفاه كارگران در اقدامي ارزشمند از پيام هاي بهداشتي در پيامك هاي خود به مشتريان استفاده نمود.

کمیسیون امور بانوان اداره کل زندان های استان کرمان دوشنبه مورخ 13 شهریورماه در محل اداره کل زندان های استان برگزار شد.

به مناسبت فرارسیدن پنجم سپتامبر روز جهانی خیریه، دکتر ابوسعیدی معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پیامی این روز را تبریک گفت.

جلسه سوم نشست همفکری در خصوص نام گذاری روز «دوشنبه سالم» در کرمان دوشنبه 13 شهریور ماه برگزار شد.

جلسه بررسی مسائل و رفع مشکلات ترخیص بیماران بستری با شرایط خاص اجتماعی با حضور جمعی از مسئولین ادارات دولتی شهر کرمان چهارشنبه 8 شهریور در محل معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir