آخرین اخبار معاونت غذا ودارو
به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد:
نشست معاونین غذا و دارو قطب هشتم کشور در کرمان

دومین نشست معاونین غذا و دارو قطب هشتم کشور در سال جاری، به میزبانی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمان (سرقطب) 25تیرماه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

اداره تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو کرمان با همکاری دانشگاه و معاونت فرهنگی- اجتماعی شهرداری کرمان اقدام به اجرای پروژه آگاهی بخش نکات مهم غذایی و دارویی ویژه ماه مبارک رمضان در سطح شهر کرمان نموده است.

فراخوان ارسال عکس از سفره سحری و افطاری در ماه مبارک رمضان با همکاری اداره سلامت و تندرستی آموزش و پروش استان کرمان در حال برگزاری می باشد و شرکت عموم مردم نیز در این فراخوان آزاد می باشد.

اولین جلسه معاونین غذا و دارو منطقه هشتم کشور در سال جاری، هفتم خرداد ماه در محل اتاق کنفرانس معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد.

توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه و در سطح شهر کرمان صورت پذیرفت:
اطلاع رسانی توصيه های دارويي و وعدهای غذایی سحری و افطار برای روزه داران

به همت اداره تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو کرمان و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی و همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان توصيه‌هاي دارويي و وعدهایی غذایی سحری و افطار ماه رمضان برای روزه داران در سطح شهر با نصب بنر برای عموم مردم اطلاع رسانی شد.

به همت معاونت غذا و داروی دانشگاه صورت پذیرفت:
آموزش سامانه اطلاعات درمان سوء مصرف مواد ایران (IDATIS)

آموزش سامانه اطلاعات درمان سوء مصرف مواد ایران (IDATIS) به همت اداره مخدر و داروهای تحت کنترل معاونت غذا و دارو و با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان26 اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر مرکز آموزش مداوم دانشگاه برگزار شد.

دوره آموزشی با محوریت شناسایی محصولات آرایشی و بهداشتی ایمن وسالم در سطح عرضه جهت فروشندگان سطح عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی 10 اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات اتاق اصناف برگزار شد.

در سومین روز از هفته سلامت، کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو دانشگاه، جلسه آموزشی آموزشی با محوریت غذای سالم و شناسایی محصولات سلامت محور مجاز، ویژه پرسنل و رابطین بهداشت آموزش و پرورش کرمان برگزار کردند.

در سومین روز از هفته سلامت، زنگ صبحانه سلامت با شعار روز بهداشت جهانی "هرکس، هر جا، زیر چتر سلامتی" در یکی از مدارس شهر به صورت نمادین برگزار شد.

در دومین روز از هفته سلامت صورت پذیرفت:
حضور مدیر داروی معاونت غذا و دارو در یکی از مدارس شهر کرمان

با آغاز هفته سلامت کارشناسان اداره غذا معاونت غذا و دارو در مراسم بزرگداشت این هفته در یکی از مدارس کرمان حضور یافتند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir