آخرین اخبــار ایران و جهان
موفقیت بزرگ دیگری برای ایران
رئيس مركز سلامت محيط و كار وزارت بهداشت منصوب شد
نظارت 360 کارشناس بهداشت محیط بر اماکن و مراکز توزیع غذا به زائرین اربعین / زائرین از آب آشامیدنی بسته بندی شده و بهداشتی استفاده کنند/ زائرین اربعین از دستفروشان، موادغذایی خریداری نکنند
تعمیم روایات طبی نیاز به کار تحقیقاتی و انجام پژوهش دارد/ از واژه طب اسلامی سوء استفاده می شود
کاهش ۲۵ درصدی غرق شدگی در استان مازندران/ سرعت عمل در عملیات‌های اورژانسی با موتورلانس
علاقه برزیل به تقویت همکاری های مشترک با ایران در زمینه تولید واکسن
همکاریهای بهداشتی و دارویی ایران و اکوادور گسترش می یابد
از ایران بعنوان پیشروترین کشور جهان در پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر تقدیر شد
هر نوع تحریک و تشویق افراد به مصرف دخانیات غیرقانونی است/ در برخی قهوه‌خانه‌های غیرمجاز، ترکیبات آمفتامین و شیشه در تنباکوی قلیان‌ها ریخته می‌شود/ متاسفانه كشش دختران به مصرف قليان افزایش یافته است/ ما دستبوس مجریان قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات هستيم
ارائه خدمات اورژانس به 56 حادثه ویژه در 24 ساعت گذشته در کشور/ 63 درصد از کل حوادث ویژه مربوط به حوادث ترافیکی و 37 درصد از این حوادث، مربوط به حوادث غیرترافیکی بوده است/ 8 حادثه مسمومیت با گاز co و انتقال 17 نفر به مراکز درمانی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار معاونت غذا ودارو

در آخرین روز از هفته جهانی غذا و با هدف آموزش همگانی مردم، غرفه آموزشی و معرفی نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای، اصالت کالا، نشان ایمنی و سلامت در خصوص نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای، کاهش مصرف قند، نمک و چربی‌ها در محل برگزاری نماز جمعه کرمان برپا شد.

در ششمین روز از هفته جهانی غذا، نشست تبیین سیاست های سازمان غذا و دارو با حضور معاون غذا و دارو و رئیس اداره غذا دانشگاه و مسئولین فنی واحدهای تولیدی صنایع غذایی استان در تالار بیمارستان شفا برگزار شد.

به مناسبت روز جهانی غذا و با حضور همزمان کارشناسان اداره نظارت برمواد غذایی و آرایشی و بهداشتی دانشگاه، زنگ سلامت به صورت نمادین در مدارس استان کرمان نواخته شد.

به مناسبت روز جهانی غذا، کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذائی و بهداشتی، معاونت غذاودارو دانشگاه اقدام به تهیه وتوزیع پمفلت و بروشور در زمینه اصلاح الگوی مصرف با کاهش مصرف قند ،نمک و چربی در مسیرهای پر تردد شهر نمود.

به مناسبت "گرامیداشت روز جهانی غذا "همایش پیاده روی کارکنان معاونت غذا و دارو و همچنین کارمندان مجموعه پردیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان، 26 مهر ماه برگزار شد.

معاونت غذا و دارو دانشگاه با برپایی غرفه کاهش مصرف قند ،نمک ،چربی در همایش کشوری روز جهانی غذا در محل سالن بین المللی همایش های صدا و سیما شرکت کرد.

نشست هماهنگی و برنامه ریزی هفته غذا در دانشگاه جهت تبیین برنامه های این هفته برگزار شد.

معاون غذا و دارو دانشگاه به همراه قائم مقام و مدیر دارویی از داروخانه هایی شبانه روزی شهر کرمان بازدید و تقدیر کرد.

مدیر دارویی معاونت غذا و دارو دانشگاه در خصوص مکمل های ورزشی غیر مجاز گفت: متاسفانه این نوع مکمل ها میدان تجارت سود آوری برای سوداگران شده که سلامت جامعه را با تهدید روبرو کرده است.

در راستای پایش و رفع مشکلات دارویی استان کرمان برگزار شد:
نشست معاون غذا و دارو دانشگاه با مدیران شرکت های پخش دارویی استان

نشست معاون غذا و دارو دانشگاه با مدیران شرکت های پخش دارویی استان به منظور بررسي مشكلات توزيع دارو در استان کرمان، 7شهریورماه در معاونت غذا ودارو دانشگاه برگزار شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir