آخرین اخبــار ایران و جهان
موفقیت بزرگ دیگری برای ایران
رئيس مركز سلامت محيط و كار وزارت بهداشت منصوب شد
نظارت 360 کارشناس بهداشت محیط بر اماکن و مراکز توزیع غذا به زائرین اربعین / زائرین از آب آشامیدنی بسته بندی شده و بهداشتی استفاده کنند/ زائرین اربعین از دستفروشان، موادغذایی خریداری نکنند
تعمیم روایات طبی نیاز به کار تحقیقاتی و انجام پژوهش دارد/ از واژه طب اسلامی سوء استفاده می شود
کاهش ۲۵ درصدی غرق شدگی در استان مازندران/ سرعت عمل در عملیات‌های اورژانسی با موتورلانس
علاقه برزیل به تقویت همکاری های مشترک با ایران در زمینه تولید واکسن
همکاریهای بهداشتی و دارویی ایران و اکوادور گسترش می یابد
از ایران بعنوان پیشروترین کشور جهان در پیشگیری و کنترل بیماریهای غیرواگیر تقدیر شد
هر نوع تحریک و تشویق افراد به مصرف دخانیات غیرقانونی است/ در برخی قهوه‌خانه‌های غیرمجاز، ترکیبات آمفتامین و شیشه در تنباکوی قلیان‌ها ریخته می‌شود/ متاسفانه كشش دختران به مصرف قليان افزایش یافته است/ ما دستبوس مجریان قانون جامع کنترل و مبارزه با دخانیات هستيم
ارائه خدمات اورژانس به 56 حادثه ویژه در 24 ساعت گذشته در کشور/ 63 درصد از کل حوادث ویژه مربوط به حوادث ترافیکی و 37 درصد از این حوادث، مربوط به حوادث غیرترافیکی بوده است/ 8 حادثه مسمومیت با گاز co و انتقال 17 نفر به مراکز درمانی
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار معاونت بهداشتی

طی جلسه ای در معاونت بهداشتی دانشگاه، هماهنگی های لازم جهت اجرای طرح روستای سالم در سکنج ماهان به عمل آمد.

بیست و چهارم مهر ماه، برابر با شانزدهم اکتبر، سالروز جهانی غذاست. این روز به افتخار تاسیس سازمان فائو در سال ۱۹۴۵ نامگذاری شده و در سراسر جهان گرامی داشته می‌شود.

کارگاه آموزشی ارزیابان منتخب قطب های 7 و 8 کشوری (قطب های کرمان و اصفهان) به مدت سه روز به همت معاونت بهداشتی دانشگاه برگزار شد.

کنفرانس بازآموزی ارزیابی اختلالات سلامت روان (اختلالات خواب) 19 مهرماه در سالن آموزشی معاونت بهداشتی برگزار شد.

کارگاه آموزشی پیشگیری از خودکشی به همت گروه سلامت روانی اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشتی در روزهای 18 و 19 مهرماه در سالن سلامت این معاونت برگزار شد.

به مناسبت هفته ملی سالمند، همایش بزرگ سالمندان 17 مهر ماه به همت مرکز بهداشت شهرستان کرمان و همکاری معاونت بهداشتی در فرهنگسرای کوثر برگزار شد.

کارگاه آموزشی ارتقای فعالیت فیزیکی در نوجوانان به همت واحد سلامت نوجوانان و مدارس معاونت بهداشتی، صبح امروز در سالن آموزشی معاونت آموزشی برگزار شد.

در افتتاحیه اجرای طرح وارنیش فلوراید مطرح شد:
انجام 600 هزارمورد وارنیش فلوراید در دانش آموزان در دو سال اخیر

مدیر گروه دندان پزشکی اطفال دانشگاه علوم پزشکی کرمان در افتتاح طرح وارنیش فلوراید در استان گفت: در این دو سال گذشته نزدیک به 600 هزار مورد وارنبش فلوراید در استان بر سطح دندان های دانش اموزان زده شده که کرمان از بسیاری استان ها جلوتر است.

اجرای طرح وارنیش فلوراید دانش آموزان مقطع ابتدایی در استان کرمان صبح امروز در دبستان دخترانه محمدرضا نظریان افتتاح شد.

در حاشیه بازدید از سرای سالمندان محمد مرسل (ص) مطرح شد:
لزوم یاری سالمندان جهت مشارکت فعال آنها در جامعه

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در حاشیه بازدید از سرای سالمندان محمد مرسل (ص) گفت: با توجه به رشد سالمندی در جامعه، لازم است سالمندان در جنبه های مختلف اجتماع مشارکت داشته و فعال باشند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir