آخرین اخبــار ایران و جهان
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار شهرســتان شهر بابک

کارگاه "شیوه زندگی سالم درسالمندی" به همت واحد بهداشت خانواده ویژه مراقبان سلامت و بهورزان 6 و 7 مرداد ماه در سالن مرکز بهداشت شهرستان شهربابک برگزار شد.

در بازدید کارشناسان واحد بهداشت محیط و حرفه ای شهرستان شهربابک از اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، یک کارگاه و یک مرکز مواد غذایی در این شهر پلمپ شد.

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، برنامه پویش "نه به مواد مخدر" با همکاری شبکه بهداشت و درمان و هلال احمر شهرستان شهربابک و با حضور ورزشکاران در محل کانون امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد.

کمیته سلامت عوامل اجرایی پسماند با حضور رییس مرکز بهداشت شهرستان شهربابک، کارشناس بهداشت حرفه این مرکز و شهرداران شهرستان شهربابک برگزار شد.

در راستای تشدید بازدیدها از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در ایام ماه مبارک رمضان، کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای شهرستان شهربابک از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی این شهر بازدید کردند.

با حضور نماينده شهرستان شهربابك مردم شهرستان در مجلس برگزار شد:
جلسه بررسي مشكلات بيمارستان ولي عصر (عج)

جلسه بررسي مشكلات بيمارستان ولي عصر (عج) شهربابك با حضور نماينده مردم شهرستان در مجلس و مدير بیمارستان برگزار شد.

به مناسبت هفته بدون دخانیات، دادستان شهرستان شهربابک از تمام چایخانه ها و سفره خانه های سنتی شهرستان شهربابک بازدید کرد.

به مناسبت ماه مبارک رمضان و هفته ی بدون دخانیات برگزار شد:
آموزش صنوف مواد غذایی شهرستان شهربابک

به مناسبت ماه مبارک رمضان و هفته ی بدون دخانیات، جلسه آموزشی ویژه صنوف مواد غذایی در محل اتاق اصناف شهرستان شهربابک برگزار شد.

به مناسبت هفته جهانی تیروئید (4-10 خرداد) کمیته ای با همین موضوع، دوم خرداد ماه در مرکز بهداشت شهرستان شهربابک برگزار شد.

کمیته پدیده گرد و غبار مرکز بهداشت شهرستان شهربابک، با حضور مسئولین واحدهای ستادی، مسئول EOC و مسئول مرکز بهداشت، دوم خرداد ماه تشکیل شد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir