آخرین اخبــار ایران و جهان
بیماری‌های غیرواگیر؛ علت ٧٦ درصد از مرگ و میر کشور/ بیشترین علت مرگ در بیماران قلبی و عروقی، فشار خون است/ آغاز طرح پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی در کشور از سال 93
دیدار مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران با خانواده شهید مدافع حرم در شیراز
سالی نو برای تحصیل علم و اخلاق/ دانشگاه و دانشگاهیان سنگ بنای پیشرفت و ترقی جوامع هستند
آموزش در همه سطوح آن، بنیاد توسعه پایدار جامعه است
از سختی ها نهراسیم/ بی منت کار کنیم
14 مصدوم و دوفوتی در حادثه انفجار واحد اقامتی در قم
موتورلانس های اورژانس تهران روزانه 550 ماموریت انجام می دهند/ افزایش 7 درصدی رضایتمندی مردم از خدمات موتورلانس های اورژانس در مقایسه با آمبولانس ها
توجه ویژه والدین به میان وعده های دانش آموزان/ممنوعیت عرضه مواد غذایی غیر مفید در بوفه مدارس
انستیتو پاستور ایران خوشنام ترین، معتبرترین و پر استناد ترین موسسه تحقیقاتی در نظام سلامت است/ باید رسالت ها و ماموریت های انستیتو پاستور را بازتعریف کنیم
جایگاه طب ایرانی و مکمل در نظام سلامت ایران تشریح شد
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار شهرســتان بردسیر

تیم نظارت عالی مرکز بهداشت بردسیر با حضور مدیر شبکه و مرکز بهداشت بردسیر و تعدادی از کارشناسان ستادی، چهارشنبه 29 شهریور ماه از مرکز خدمات جامع سلامت لاله زار بازدید کرد.

کارگاه آموزشی کنترل دخانیات، سه شنبه 28 شهریور ماه در مرکز بهداشت بردسیر برگزار شد.

در آستانه ماه محرم و شروع مراسم مختلف مذهبی، به سیزده هیأت مذهبی شهرستان بردسیر تندیس سلامت نگر اهدا شد.

تیم نظارت عالی مرکز بهداشت بردسیر متشکل از کارشناسان ستادی این واحد چهارشنبه 22 شهریور ماه از مرکز جامع سلامت پیامبر اعظم این شهرستان بازدید و به بررسی وضعیت ارائه خدمات در این مرکز و واحدهای تابعه پرداختند.

در آستانه بازگشائی مدارس، نشست مشترک مسئولین مرکز بهداشت و آموزش و پرورش بردسیر با هدف بررسی مسائل بهداشتی مدارس این شهرستان 16 شهریور ماه برگزار شد.

تیم نظارت عالی مرکز بهداشت بردسیر به همراه مدیر شبکه و مرکز بهداشت سه شنبه 14 شهریور ماه از منطقه نگار این شهرستان بازدید کرد.

همزمان با هفته دولت پروژه های مختلف بهداشتی درمانی در سطح شهرستان بردسیر با حضور مسئولین برجسته استانی و شهرستانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

جلسه حمايت طلبي طرح پیشگام الگوي سلامت رواني و اجتماعي، شنبه چهارم شهریور در محل فرمانداری بردسیر برگزار شد.

به مناسبت روز پزشک مسئولین شهرستانی و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بردسیر، روز چهارشنبه اول شهریور ماه از پزشکان شاغل در واحدهای مختلف این شبکه تجلیل کردند.

نشست فصلی معاونت بهداشتی دانشگاه و رؤسای شبکه ها و مراکز بهداشت استان کرمان امروز دوشنبه 30 مرداد ماه در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان بردسیر در حال برگزاری است.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir