آخرین اخبار شهرســتان کوهبنان
به مناسبت هفته سلامت صورت پذیرفت:
برنامه های هفته سلامت در شهرستان کوهبنان

برنامه های هفته سلامت، با نواختن زنگ سلامت در یکی از مدارس شهر کوهبنان آغاز شد.

در پنجمین روز از هفته سلامت جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان کوهبنان به همراه رئیس بیمارستان با حجه الاسلام جعفری نماینده ولی فقیه و امام جمعه این شهر دیدار کردند.

معاون درمان دانشگاه به همراه معاون غذا و دارو و مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه، شنبه یازدهم فروردین ماه از بیمارستان، کمپ سلامت و پایگاه های اورژانس 115 شهرستان کوهبنان بازدید کردند.

خیران حوزه سلامت در اقدامی دستگاه های بیلی روبین سنج، اسپیرومتری و رگ یاب را به بیمارستان افضل الدین کوهبنان اهدا کردند.

با انجام دو عمل جراحی در اتاق عمل بیمارستان افضل الدین کوهبنانی، اتاق عمل این بیمارستان از امروز 9 بهمن ماه فعال شد.

طرح یک روز شاد بدون درس و کتاب با پیشنهاد واحد سلامت روان مرکز بهداشت شهرستان کوهبنان یک شنبه 8 بهمن ماه در دبیرستان الزهراء و پیش دانشگاهی حضرت رقیه این شهر به اجرا درآمد.

به همت واحد سلامت روان مرکز بهداشت شهرستان کوهبنان، دو تیم از کارشناسان سلامت روان مرکز بهداشت شهرستان کرمان، یک تیم از مرکز بهداشت شهرستان زرند و تیم واحد سلامت روان مرکز بهداشت کوهبنان مناطق زلزله زده این شهرستان اعزام شدند.

کلاس آموزشی بلوغ ویژه بهورزان ومراقبین سلامت و مربیان بهداشت مدارس آموزش و پرورش 28 آذر ماه در مرکز بهداشت کوهبنان برگزار شد.

کارگاه آموزش مهارت های اجتماعی نوجوانان و جوانان در مرکز بهداشت کوهبنان برگزار شد.

همزمان با هفته اطلاع رسانی بیماری ایدز و در راستای طرح تحرک فیزیکی با همکاری مرکزبهداشت و اداره ورزش و جوانان طرح ورزش صبحگاهی در کوهبنان کلید خورد.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir