آخرین اخبــار ایران و جهان
اوقات شــرعی
نظر سنجــی
آخرین اخبار شهرســتان زرند

شورای قشر بسیج ادارات شهرستان زرند با حضور فرماندار و سایر مسئولین ادارات به میزبانی شبکه بهداشت و درمان و با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان زرند با حضور فرماندار و اعضاء در تاریخ 26 شهریور ماه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

جلسه مدیران و کارشناسان ادارات عضو کمیته راهبری جامعه ایمن شهرستان زرند با حضور فرماندار و مدیران عضو، یکشنبه 26 شهریور ماه در سالن آموزش شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

جلسه رفع مشکلات بیمارستان سینا شهرستان زرند با حضور مدیر شبکه بهداشت و مسئولین واحدها در این بیمارستان برگزار شد.

کارگاه بیماری های منتقله از آب و غذا به همت واحد پیشگیری از بیماری های مرکز بهداشت زرند 21 شهریور ماه در سالن آموزش سلامت برگزار شد.

در آستانه ماه محرم و توزیع نذورات و مراسم عزاداری در مساجد، تكایا و هیأت‌ها، توصیه های بهداشتی به مسئولین هیئت ها و پیر غلامان امام حسین (ع) در تکیه فاطمیه اکبرآباد شهرستان زرند ارائه شد.

بمناسبت فرارسیدن ماه محرم و فصل برداشت پسته، جلسه ای ویژه دهیاران و اعضا شوراها اسلامی روستایی شهرستان زرند در محل سالن آموزش مرکز بهداشت برگزار شد.

مراسم جشن ولایت و بهورز و روز کارمند با حضور امام جمعه شهر زرند، فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستانی و پرسنل بهداشت مرکز بهداشت در تالار بزرگ شهر زرند برگزار شد.

جلسه بصیرت و روشنگری به همت پایگاه مقاومت الغدیر برادران و پایگاه نعیمه خواهران شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند برگزار شد.

فرماندار و نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه شنبه 14 شهریور ماه از واحدهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند بازدید کردند.

طراحی، اجرا و پشتیبانی : karamoozian.ir